Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

8-mesačné dieťa váži ako 4-ročné. Neuveríte, komu to rodičia dávajú za vinu

reklama:
Dieta.jpg
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Všetky bábätká sú krásne, aj keď sú z nich občas tzv. “Mišelinky”. Bacuľaté telíčka sú roztomilé a väčšinou z nich deti časom vyrastú. Ale tento prípad je naozaj extrémny.

V Indii žije rodina, ktorá sa zviditeľnila nie práve najlepším spôsobom. Rodičia to však zrejme neberú dosť vážne. Ich dcéra má totiž iba 8 mesiacov, no jej váha je už porovnateľná so 4-ročným dieťaťom.

Dieta .jpg

Chah Kumar je 8-mesačné batoľa a má asi 17,5 kilogramov. Všetci ľudia zostali nielen zaskočení, ale aj riadne zhrození. A to ešte viac, keď počuli vyjadrenie rodičov malého dievčatka. Tí totiž priznali, že Chah zje denne toľko jedla, ako priemerné 10-ročné dieťa.

Dieta 3.jpg

No to ešte nebolo všetko. Rodičia povedali, že na vine je Boh. Že “Boh” môže za nenásytnú chuť do jedla ich dcéry. “Stále niečo je. A ak jej nedáme, začne plakať”, povedala matka. A každý deň je stále ťažšia. Medzitým mala dokonca problémy s dýchaním. Rodinu už navštívil aj lekár. Chcel jej odobrať krv, no nemohol. Dievčatko malo totiž veľmi hrubú kožu. Preto im odporučil, aby išli s dcérou do nemocnice. No tú si rodina nemôže dovoliť.

Dieta2.jpg Zdá sa, že jediným riešením pre rodinu, je dávať dcére denne menej jedla. A to aj napriek jej slzám, ktoré snáď po čase zmiznú.

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. apríla 2017Zdroj www.focus.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,

Dobré rady a nápady

Dámskajazda

najAPPKY.sk

Podnikam.sk

Autolike.sk

Mňamky-Recepty.sk

NAJKY.sk

Byvanie je hra

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...