Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

14-ročná talentovaná Adriana prepísala históriu Superstar

Superstar.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tohtoročná Superstar a jej kastingy nám zatiaľ nejako extra dych nevyrazili. Videli sme horších spevákov a speváčky, ale aj tých lepších. Pri Adriane však konečne padali sánky aj porote. 

Hoci vyzerá Adriana Habrdová staršie, má len 14 rokov. Táto sympatická tínedžerka sa zúčastnila kastingu v Superstar a urobila to najlepšie, čo mohla. Svojím úžasným hlasom totiž vyrazila dych nielen divákom, ale predovšetkým porote.

Superstar2.jpg

Práve porota jej vyjadrila veľkú poklonu, že v tak mladom veku má taký neuveriteľný hlas. Okrem toho, Adriana prepísala históriu v tejto šou, pretože sa stala najmladšou účastníčkou Superstar. Pri hlasovaní poroty nebolo treba vôbec váhať a jednohlasne postúpila talentovaná dievčina do ďalšieho kola.

Ruppert.jpg

Porota dokonca vyhlásila, že si ju vie predstaviť ako budúcu Superstar. Katka Knechtová jej postupujúci lístok musela dokonca podať osobne, pretože bola milo prekvapená, ako nádherne Adriana spieva v 14-tich rokoch. Matěj Ruppert sa vyjadril, že je to hotová speváčka a tých pár týždňov v šou jej iba prospeje.

Adriana.jpg

Pozrite a vypočujte si nádherné vystúpenie mladej Adriany:

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 19. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama:

Odporúčame