Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

7 faktov o seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov, o ktorých ste nevedeli

Fullsizerender 10.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu

Seriál Ženy z rodu Gilmorovcov patrí k tým najúspešnejším seriálom konca 90. rokov minulého storočia. Každý deň si sadalo k obrazovkám veľké množstvo ľudí, aby spoločne prežívali osudy a obyčajne neobyčajný život mamy a jej dcéry. My sme si na tento seriál zaspomínali a dozvedeli sa aj týchto 7 zaujímavých faktov. Vedeli ste o nich?

#1

Alexis Bledel , predstaviteľka jednej z hlavných postáv, Rory, v skutočnosti neznáša kávu. Keďže jej hrdinka je od nej v seriáli závislá, tak namiesto nej popíjala celý čas kolu. :-)

Fullsizerender 2 2.jpg
www.instagram.com

#2

Materinským jazykom predstaviteľky Rory je španielčina. Jej otec pochádza z Argentíny a mama vyrastala v Mexiku. Doma sa vždy rozprávali po španielsky a angličtinu si osvojila až v škole.

#3

Vedeli ste, že Liza Weil, ktorá stvárnila Paris, sa pôvodne uchádzala o úlohu Rory? Síce túto rolu nedostala, ale autorke seriálu sa tak páčila, že pre ňu napísala postavu, a tak sa aj napriek tomu stala herečka jednou z hlavných postáv seriálu.

Fullsizerender 4 2.jpg
www.instagram.com

#4

Keiko Agena, v seriáli Lane, je o 10 rokov staršia ako jej postava. Keď začala hrať 16 ročnú Lane, v skutočnosti už mala 26 rokov. Vedeli ste o tom? :-) Lauren Graham, Lorelai, je od nej staršia len o 6 rokov.

#5

Na začiatku seriálu mala byť postava Lukea len okrajová. Potom sa však tvorcovia rozhodli, že chcú využiť potenciál aj tejto postavy, a tak sa z Lukea stala jedna z najobľúbenejších postáv vôbec.

Fullsizerender 1 2.jpg
www.instagram.com

#6

Mestečko Stars Hollow, kde sa odohrával seriál, nie je skutočným mestečkom, sú to len kulisy. To je možno trošku sklamanie pre skalných fanúšikov.

Fullsizerender 3 2.jpg

#7

Postava Jessa sa objavila, lebo tvorcovia považovali vzťah Lorelai a Lukea za priskorý. Zakázaná láska medzi Lukeovým synovcom a Lorelainou nevinnou dcérou im bránila v tom, aby sa zblížili už skôr.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies