Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

7 hereckých hviezd a ich detské sny o povolaní

Befunky collage 3 8.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

Pozreli sme sa na to, aké  sny o svojom budúcom povolaní mali súčasné herecké hviezdy. Veď každý z nás mal určite nejeden sen. Čím ste chceli byť v detstve vy?

Brad Pitt  
Jeden z najznámejších hollywoodskych hercov Brad Pitt túžil byť architektom, takže v prípade, že skončí s hereckou kariérou, možno si tento svoj detský sen ešte stihne niekedy splniť.

Brad Pitt Photographed For GQ Magazine 2005 #Bradpitt

A post shared by Brad Pitt (@bradpittoffcial) on

Jennifer Lawrence

Známa americká herečka Jennifer Lawrence, ktorá sa preslávila, okrem iného, aj účinkovaním vo filmovej sérii Hry o život, chcela byť v detstve doktorkou.

Happy Friday ? #jenniferlawrence

A post shared by Jennifer Lawrence (@jenniferlawrencepx) on

Angelina Jolie
Jedna z najznámejších hollywoodskych herečiek Angelina Jolie mala naozaj zvláštny sen o svojom povolaní. Pretože táto herečka túžila pracovať v pohrebnej službe.

Such an amazingly stylish film!

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie) on

Harrison Ford
Americký herec Harrison Ford patrí v súčasnosti k tým najväčším hereckým hviezdam. V detstve sníval o tom, že raz z neho bude tesár.

Kim Kardashian

Kim Kardashian, ktorá sa preslávila účinkovaním v reality šou a v súčasnosti je z nej jedna z najsledovanješích ľudí na Instagrame túžila byť niekedy stylistkou.

Danny Devito  
Známy herec Danny Devito túžil byť v detstve kaderníkom.

Natalie Portman
Úspešná herečka Natalie Portman si svoj detský sen dokonca aj splnila. Vyštudovala totiž aj psychológiu na jednej z najvýznamnejších svetových univerzít, Harvarde.

 

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies