Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

9-ročný chlapec poslal do NASA žiadosť o prácu. Prišla mu takáto odpoveď

Nasa.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.smallstepsaregiantleaps.com

Po tom, čo NASA zverejnila ponuku práce na pozíciu „ochrancu planéty“, obdržala nespočetné množstvo žiadostí o túto prácu. Jedna z nich však bola niečím výnimočná.

9-ročný Jack Davis poslal do NASA žiadosť s tým, že má všetky kvalifikácie na „Strážcu galaxie“, a na takúto žiadosť NASA jednoducho musela zareagovať. V žiadosti chlapec napísal:

„Milá NASA,

volám sa Jack Davis a chcel by som požiadať o prácu strážcu planéty. Mám síce 9 rokov, ale myslím si, že sa na túto prácu hodím. Jedným z dôvodov je, že moja sestra o mne hovorí, že som mimozemšťan. Okrem toho som videl hádam všetky filmy o vesmíre a mimozemšťanoch. Videl som šou Marvel Agents a dúfam, že si ešte pozriem Mužov v čiernom. Som dobrý vo videohrách a som mladý, takže sa môžem naučiť veľa vecí, ako mimozemšťan.“

Kid nasa application guardian of the galaxy jack davis 8.jpg

Jackov list sa stal virálnym po tom, čo ho rodinný priateľ zverejnil na stránke Reddit. NASA sa však nenechala zahanbiť a riaditeľ planetárneho výskumu zverejnil na Twitteri svoju odpoveď.

Kid nasa application guardian of the galaxy jack davis 5.jpg

„Milý Jack,

počul som, že si „Strážca galaxie“ a máš záujem stať sa ochrancom planéty pre NASA. To je skvelé.

Je to fakt skvelá práca a veľmi dôležitá. Týka sa ochrany Zeme pred maličkými mikróbmi zo vzoriek z Mesiaca, asteroidov alebo z Marsu. Tiež sa týka ochrany ostatných planét a mesiacov pred našimi baktériami, pretože slnečnú sústavu chceme prebádať zodpovedne.

„Vždy hľadáme budúcich vedcov a inžinierov, ktorí by nám pomohli, takže verím, že budeš študovať a bude sa ti v škole dariť. Dúfame, že ťa raz budeme môcť privítať v NASA!“

Kid nasa application guardian of the galaxy jack davis 9.jpg

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 9. augusta 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies