Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

94-ročný starček postavil na záhrade bazén pre deti zo susedstva, aby nebol po smrti manželky sám

Tt 4.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com

Keď v apríli 2016 zomrela Evy Davison na rakovinu, jej manžel Keith nedokázal zniesť to ticho, ktoré v ich dome zostalo. A tak sa to rozhodol vyriešiť svojsky.

Evy a Keiht boli manželia 66 rokov a po tom, čo Evy navždy odišla, sa Keithov život zmenil. Nevedel si predstaviť, že by mal prežiť svoje posledné roky v tichu a sám. „Veľa som plakal, pretože tu už jednoducho moja žena nie je,“ povedal 94-ročný starček.

Retired judge builds neighborhood pool keith davison 3 599551e1c4bf2__700.jpg
twitter.com

Preto sa tento bývalý sudca z Minnesoty rozhodol, že si v záhrade postaví bazén pre deti z okolia. A tak v jeho dome už ticho rozhodne nie je.

Retired judge builds neighborhood pool keith davison 1 599551dd6d079__700.jpg
twitter.com

Bazén s rozmermi približne päť krát desať metrov si starček nechal postaviť ešte pred letom a od júla ho sprístupnil deťom z okolia. A tak sa už viac necíti osamelo a opustene.

Retired judge builds neighborhood pool keith davison 2 599551df69080__700.jpg
twitter.com

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 18. augusta 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies