Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj odtlačky prstov o nás dokážu veľa napovedať. Prečítajte si, čo.

Detective 151275_640.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Skúmaním toho, aké vplyvy môže mať tvar odtlačkov našich prstov na osobnosť človeka a jeho správanie, sa zaoberá veda s názvom dermatoglyphia. Je fascinujúce dozvedieť sa niečo o tom, čo o nás môžu prezradiť naše odtlačky prstov.

Krivky

Ľudia, ktorých odtlačky majú takýto tvar, sú energickí a sebavedomí. Ich sebavedomie srší zo všetkého, čo urobia – z ich gest, postoja a pohybov. Takíto ľudia sú tiež trochu tvrdohlaví a majú problém prispôsobovať sa zmenám prostredia, v ktorom žijú. Okrem toho často využívajú ostatných ľudí na dosahovanie svojich cieľov. Zvyčajne sú to cholerici, oceňujú umenie a hudbu a ich vystupovanie je často príliš afektované. Sú však veľmi lojálni a svojich priateľov vždy podržia.

Fingers1.jpg
brightside.meFoto: brightside.me

Slučka

Tento typ odtlačkov prstov je typický pre väčšinu Európanov a značí pokojnú a vyrovnanú osobnosť. Ľudia s týmto tvarom odtlačkov sú empatickí a vždy sa snažia pomáhať ostatným, veľmi rýchlo sa spriatelia. Hoci sú snaživí a zodpovední, málokedy bývajú iniciatívni. Sú otvorení, zvyčajne sa vyznačujú dobrým zdravým, no ako deti môžu byť chorľaví.

Fingers2.jpg
brightside.meFoto: brightside.me

Vír

Ľudia s týmto tvarom odtlačkov sú popudiví, ale na druhej strane ochotní. Sú prirodzene talentovaní a rýchlo sa pre niečo nadchnú, no po čase stratia záujem. Zvyčajne majú nestabilnú osobnosť a sú nevyspytateľní ohľadom svojich citov a myšlienok. Často sú sami so sebou nespokojní a spochybňujú všetko a všetkých. Sú to flegmatici, ich rečový prejav je tichý a pomalý.

Fingers3.jpg
brightside.meFoto: brightside.me
reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 27. januára 2018Zdroj brightside.me © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama:

Odporúčame