Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako dnes vyzerajú a čo robia menej známi herci z Harryho Pottera?

00 1.jpg
reklama:
reklama:

Harry Potter je pravdepodobne ten najobľúbenejší čarodejnícky film na svete. Asi nie je človek, ktorý by ho nepoznal. Patrí medzi najobľúbenejšie filmy každého teenagera.

To, čo dnes robia hlavný herci tohto filmu vie skoro každý. Neustále sa totiž ich mená objavujú na internete a vo všetkých médiách. Čo však robia tí menej známejší herci dnes? Čo robí Lenka Lovegoodová alebo Ginny Weasley? To budete pozerať!

Jamie Waylett (Vincent Crabbe)

01 2.jpg

Jeden z Dracových poskokov. Jamieho kariéra skončila rovnako tak rýchlo, ako začala. U herectva nezostal a aj keby chcel, nemohol by, pretože mal problémy so zákonom kvôli kokaínu a marihuane. V roku 2012 bol dokonca poslaný na dva roky do väzenia.

Joshua Herdman (Gregory Goyle)

02 1.jpg

Joshua Herdman si zahral Goyla, druhého Dracovho poskoka zo Slizolinu. Ak si myslíte, že u herectva zostal, pletiete sa. Dnes je z neho totiž zápasník MMA a musíme uznať, že sa skutočne zmenil.

Evanna Lynch (Lenka Lovegoodová)

03 1.jpg

Lenku miluje každý. Málokto však ale vie, že svoju úlohu vo filme Harry Potter dostala vlastne za odmenu. V 11 rokoch jej bola diagnostikovaná porucha príjmu potravy. Neváhala a o svojom probléme napísala JK Rowlingovej. Priala si hrať v čarodejníckom filmu. Rowlingová jej povedala, že si vo filme zahrať môže, ale až sa dostane z choroby. Evanna po skončení Harryho Pottera hrala ešte v ďalších piatich filmoch.

Harry Melling (Dudley Dursley)

04 1.jpg

Harry pochádza z hereckej rodiny, avšak o herectvo neprejavoval žiadny záujem. Prišla mu ale ponuka, zahrať si Dudleyho Dursleho, na ktorú kývol a urobil dobre. Herectvo ho totiž vďaka tejto úlohe začalo naozaj baviť a začal ho nakoniec aj študovať.

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: