Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Andrej Kiska prijal výzvu Dominiky Cibulkovej! Vyzve Fica, aby sa oblial ľadovou vodou?

Dominika Cibulková vyzvala včera slovenského prezidenta Andreja Kisku, aby sa zapojil do Ice Bucket Challenge a prezident výzvu prijal!

Svoje video zverejnil na svojom Facebooku a napísal:

„V posledný deň dovolenky som zachytil výzvu Dominiky Cibulkovej, aby som sa zapojil do charitatívneho projektu, ktorého cieľom je podpora pacientom s amyotrofickou laterálnou sklerózou. Celá kampaň síce vyzerá ako zábava, avšak nie je to tak. Hoci sa venujem chorým ľuďom už roky v Dobrom anjelovi, o tejto chorobe som veľa nevedel, priznávam sa. Táto kampaň ma donútila niečo si o nej naštudovať. Ide o mimoriadne závažné ochorenie nervových buniek v mozgu, pacient stráca kontrolu nad svojimi svalmi. Vždy, keď môžem, rád pomôžem. Obliať sa ľadovou vodou je najmenej, čo sa dá pre ľudí trpiacich touto chorobou urobiť. Po návrate z dovolenky sa pokúsim nájsť združenie, ktoré sa pacientom s touto zákernou chorobou na Slovensku venuje, alebo niekoho, kto s ňou priamo bojuje, a rád pomôžem aj finančne.“

Horizon33_2014-8-22_13-26-22

Ak si sa tak, ako my, tešil, že prezident vyzve Fica, aby sa do Ice Bucket Challenge tiež zapojil, musíme ťa sklamať. Kiska totiž vyzval Petra Sagana, hokejistu Petra Bondru a riaditeľa Dobrého anjela Jána Dobáka.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 22. augusta 2014Zdroj youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies