Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Baxtrix je jeden z mála Youtuberov a hráčov, ktorý to dotiahol až do profesionálnej e-sport scény

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.progamerweb.cz
reklama:
reklama:

Dotiahol to nie len na úspešného youtubera, ale aj profesionálneho hráča. Let’s playe sú jeho silná parketa a rád kričí do kamery na svojich fanúšikov, čo by však nikdy neurobil v realite.

Základné informácie

  • Celé meno: Štěpán Buchta
  • Dátum narodenia: 28.9.1995
  • Miesto bydliska: Česká Republika
  • Farba vlasov: hnedá
  • Farba očí: hnedá

Tvorba na Youtube

Bax najčastejšie natáča Let’s playe, rôzne reakčné videá a informačné videá. Z Let’s playov u neho nájdeš veľa dielov z hry Rust, Subnautica, The Forest či highlighty a champion maratóny z League of Legends. Na Baxtrixovom kanále s 700-tisíc odberateľmi taktiež nájdeme občasné vlogy.

Baxtrix na sociálnych sieťach

Keď chceš vidieť Baxtrixa, akého nenájdeš na Youtube, tak určite mrkni na jeho Instagram, kde pridáva zaujímavé fotografie z jeho života. Baxtrix je veľkým milovníkom hier, takže má aj Twitch, na ktorom ho nájdeš naživo streamovať.

Na Facebookovej fanpage Baxtrixa vždy nájdeš zľavový kód na hry z G2A a nejaké tie novinky. Na svoju fanpage sa dokonca Baxtrix nebojí pridať svoju fotografiu s popisom „Roast me“. Sranda predsa musí byť.

Baxtrix požiadal svojich fanúšikov na Facebooku, aby ho roastli
Baxtrix požiadal svojich fanúšikov na Facebooku, aby ho roastli www.facebook.com

Baxtrixov shop s merchom

Baxtrix má vlastný e-shop s merchom, https://www.baxtrix.cz/. Výber je široký, zakúpiť si môžeš mikiny, náramky či tričká s rôznymi dizajnmi. V Baxtrixovom merche dominuje čierna farba doladená modrou a bielou.

?➡️BAXTRIX.CZ⬅️? Co na to říkáte? :D

A post shared by Štěpán (@baxtrix) on

Zaujímavé fakty

  • Baxtrix bol v tom, čo robí, naozaj dobrý. Tým nemyslíme len Youtube, ale aj hranie hier. Kedysi hral profesionálne hru League of Legends a to v známych e-sport tímoch ako eSuba či eXtatus. S jeho tímom vyhral aj Majstrovstvá Českej Republiky v roku 2014.
Okrem mnohým prvých miest vyhral Baxtrix aj za tím eXtatus Majstrovstvá Českej Republiky
Okrem mnohým prvých miest vyhral Baxtrix aj za tím eXtatus Majstrovstvá Českej Republiky www.extatus.eu
  • Baxovi jeho sledovatelia vytvorili mnohé songy ako House Party, Velký Pán, (Ne)Jsem Teplej a ďalšie. Na niektoré z nich dokonca aj Baxtrix natočil video:
  • Baxtrix už vydal viac ako 1800 videí. V jeho najpopulárnejšom videu reaguje na nepodarený parkour:
reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: