Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dievčatko muselo prerušiť svoj koncert kvôli silným bolestiam hlavy. No to najhoršie ešte len prišlo.

Dievca1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Rodine spadol kameň zo srdca, keď už bolo konečne po všetkom a malo to šťastný koniec!

Sophie Fellows je statočné dievčatko, ktoré si toho už v 9-tich rokoch dosť vytrpelo. Začalo sa to v jeden deň, keď mala Sophie husľový vianočný koncert. Počas neho totiž dostala veľmi silné bolesti hlavy a musela odísť skôr, než stihol skončiť.

Druhý deň zvracala a mamička okamžite vedela, že niečo nie je v poriadku. Odviezli ju k lekárovi a čoskoro dostali zlú správu, že ich krásna malá dcéra mala nádor na mozgu.

https://www.youtube.com/watch?v=ORVF8QN4xlo
www.youtube.com

Po nejakých testoch rodičia vzali Sophie do centra, kde sa zaoberajú detskou rakovinou a poruchou krvi v Bostone. Jednoducho preto, že boli najlepší. Za menej než týždeň bola Sophie pripravená na riskantnú, ale život zachraňujúcu operáciu mozgu.

https://www.youtube.com/watch?v=ORVF8QN4xlo
www.youtube.com

Našťastie, úžasní lekári vybrali 100 percent nádoru, čo u detí tohto veku znamená úplné vyliečenie. Napriek celému hektickému obdobiu má toto statočné a krásne dievčatko pred sebou veľmi svetlú budúcnosť a to vďaka skutočne neuveriteľnému tímu lekárov.

Dievčatko sa našťastie zo zákernej choroby dostalo!

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 3. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama:

Odporúčame