Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Facebook stopol charitu! Dobročinný kalendár označil za nevhodný!

Študentky z britského univerzitného veslárskeho klubu nafotili sériu fotiek, ktorou chceli prispieť na charitu. Facebook však ich zámer vyhodnotil ako pornografiu!

Britky sa síce vyzliekli, aby nafotili kalendár, no v podstate na fotkách nič neukázali. Predalo sa 3 500 kusov tohto kalenára a peniaze z predaja venovali slečny organizácii Macmillan Cancer Support

Fotky zavesili aj na Facebook a Twitter, no Facebook ich stránku zrušil a fotky stiahol- vraj pre “explicitný sexuálny obsah”.

K stiahnutiu fotiek došlo bez toho, aby Facebook stránku na to vopred upozornil, čo organizátorku akcie nahnevalo. V minulosti ich totiž sociálna sieť na nevhodnosť fotiek upozornila, tentokrát to však bolo inak.

Stiahnutie fotiek spôsobilo pokles predaja kalendára a Facebook poslal študentkám e-mail, ktorom píše, že opakovane zneužívali sociálnu sieť, preto im účet zablokoval.

Samozrejme, organizátorka je naštvaná, pretože zámerom bolo podporiť charitu a kalendár nepovažuje za nevhodný.

 

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 21. júla 2014Zdroj internet, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...