Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Fascinujúca premena. Takto sa z bezdomovca stal úspešný podnikateľ.

Horizon33_2016 11 2_15 46 47.jpg
www.instagram.com

Khalil Rafiti je 46-ročný majiteľ siete takzvaných “džúsbarov” a ukazuje svetu, že neexistje nič také ako beznádejná situácia. 

Jeho fascinujúci príbeh je dôkazom toho, že jediné správne rozhodnutie dokáže zmeniť život človeka k lepšiemu. Ide len o to, aká ja vaša vnútorná sila a či veríte v samých seba.

Vo svojej knihy I Forgot To Die tento dnes už milionár hovorí o tom, ako bol dlhých 13 rokov závislý na drogách, vážil 48 kíl a bol viac tieňom ako ľudskou bytosťou. Žil v obrovskej biede až do dňa, keď návrh jedného jeho priateľa nezmenil jeho život.

Happy Saturday Kids!

A photo posted by khalilrafati (@khalilrafati) on

Jeho priateľ mu navrhol, aby sa k nemu pridal a založili spolu výrobňu prírodných ovocných a zeleninových štiav. Khalil ho to vytrhlo z depresie a opäť začal veriť v seba a svoje schopnosti. Spočiatku začal džúsy vyrábať pre pacientov a pracovníkov nemocnice Riviera Recovery Center. Práve táto nemocnica ho vytiahla z najhoršieho a pomohla mu poraziť závislosť.

So excited!!! Finally open!

A photo posted by khalilrafati (@khalilrafati) on

V priebehu piatich rokov sa reputácia výrobcu týchto prírodných štiav rozšírila po celom Hollywoode a práve to inšpirovalo Khalila, aby si otvoril celú sieť takýchto “džúsbarov” vo svojom rodnom Malibu.

13 Years sober today! Thank you God for my beautiful life❤️??!!!

A photo posted by khalilrafati (@khalilrafati) on

Medzi jeho zákazníkov patria skutočné hviezdy nielen filmového plátna, ale aj hudobného sveta. Na zdravé šťavy k nemu chodieva napríklad Arnold, ale aj Anthony Kiedis z Red Hot Chilli Peppers, David Duchovny či Gerard Butler. No a úžasné je, že pre Khalila pracuje viacero ľudí, ktorí k nemu prišli doslova z ulice. Dáva šancu takým, akým bol kedysi aj on…

Terminator!!!

A photo posted by khalilrafati (@khalilrafati) on

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 2. novembra 2016Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...