Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotky zločinov a miest činu, ktoré by ste rozhodne nemali googliť – 1. časť

Miestacinutitulna.jpg
reklama:
reklama:

Každému je určite jasné, že vyhľadávanie nechutných a krvavých obrázkov na Google nevedie k ničomu dobrému. Krv, vnútornosti, príšerné a veľakrát skutočné fotky vám pripomenú, aké nočné mory sa v našom svete nachádzajú. Ak je však reč o zločinoch a fotografiách z miesta činu, toto tvrdenie naberá novú úroveň. Niektoré veci z mysle len tak nevymažete. Tí najohavnejší vrahovia po sebe mnohokrát zanechajú hotovú spúšť a more krvi práve preto, aby tak vydesili čo najviac ľudí. V tomto článku vám prinášame prvých 5 hrôzostrašných fotiek z miesta činu, ktoré by ste rozhodne nemali googliť. Ak sa však rozhodnete vyhľadávať nasledujúce fotky, nevravte, že sme vás nevarovali.

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 15. decembra 2017Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama:

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies