Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotograf takto zachytil život v chudobných oblastiach v meste Jakarta

Jakarta.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Vytautas Jankulskas je pouličný dokumentárny fotograf, ktorý momentálne žije v Litve. Navštívil mesto Jakarta, ktoré je hlavné mesto a najväčšie mesto Indonézie. Patrí medzi jedno z najhustejšie zaľudnených miest na svete. 

Vytautas na svojich fotografiách zachytil, aké to je žiť pozdĺž železničných tratí, kde každých desať minút vlak prechádza len pár metrov od rodinného domu. Je to totiž veľmi obvyklá scéna pre ľudí, ktorí žijú vedľa železničných tratí v chudobných oblastiach rýchlo rastúceho a preľudneného mesta Indonézie.

Life in a narrow alleys of the slum. _________ From series "Life by the railway" What is it like to live along the railway tracks when every ten minutes train is passing by just couple of meters from your home. It is a very usual scene for people who are living besides the active railway tracks in a slum areas of Indonesia's rapid growing and over populated capital Jakarta. . #jakarta #creativeimagemagazine #myfeatureshoot #myspc #independentphoto #burndiary #hikaricreative #streetdreamsmag #ig_street #documentary #onassigmment #fujifeed #fujifilm #streetphotography #bnw_demand #photostory #storyofthestreet #life_is_street #friendsinperson #ourstreets #wearethestreet #everydayasia #everybodystreet #akasimagazine #street_storytelling #fisheyelemag #storyphoto #reportage #indonesia #poverty

A post shared by Vytautas Jankulskas (@jankulskas) on

Pozrite si niekoľko fotografií, ktoré vytvoril v Jakarte. Nájsť ich môžeme aj na jeho účte na Instagrame, kde približuje svojim fanúšikom život v tejto krajine.

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 5. apríla 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: