Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Game of Thrones – 3 detaily, ktoré ste si v 3. epizóde pravdepodobne nevšimli

Https://www.youtube.com/watch?v=Ij5EOLVczfM

Páčila sa vám najnovšia časť seriálu Game of Thrones (Hry o tróny) – „Kráľovnina spravodlivosť“? Konečne sme sa dočkali stretnutia dvoch hlavných protagonistov, ktorí sa snažili nájsť spoločnú reč v trónnej sále pevnosti Dragonstone. Okrem ďalších udalostí sme mohli konečne vidieť aj armádu Nepoškvrnených v akcii, aj keď sme čakali trošku dlhšie zábery samotnej bitky. Ako už ale určite viete, nie všetko vyšlo podľa plánu. Všimli ste si však v 3. epizóde 7. série tieto skryté odkazy? Nie? V takomto prípade je tento článok pre vás, pretože vám v ňom prinášame 3 detaily, ktoré vám pravdepodobne unikli. Ak ste však najnovšiu časť ešte nevideli, upozorňujeme vás na spoilery, ktorým sa v článku nevyhnete. Nižšie si môžete pozrieť promo tretej epizódy a prezentáciu so zvyškom článku.

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 3. augusta 2017Zdroj www.newsweek.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies