Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Game of Thrones – 6 detailov, ktoré ste si v 4. epizóde pravdepodobne nevšimli

Https://www.youtube.com/watch?v=_N5KqHhqEWU

Štvrtá epizóda 7. série seriálu Game of Thrones (Hry o tróny) nám priniesla veľkolepú bojovú scénu, ktorá mnohým fanúšikom priam vyrazila dych. Aj my sme pri sledovaní súbojov našich obľúbených postáv tŕpli na stoličkách a dúfali v šťastný alebo aspoň neutrálny koniec. Nesmieme však nespomenúť aj ostatné scény, ktoré boli takisto bravúrne natočené a ktoré obsahovali množstvo skrytých odkazov a detailov. Ak aj vám tieto detaily unikli, radi vás s nimi oboznámime. Ako vždy vás však musíme upozorniť na prípadné spoilery, ktoré článok obsahuje. Nižšie môžete nájsť promo k už odvysielanej 4. epizóde a prezentáciu, v ktorej sa nachádza pokračovanie článku.

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 10. augusta 2017Zdroj wikiofthrones.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies