Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hoci skončila mladá žena po autonehode na vozíku, takto perfektne vypracovala svoje telo

Zena 2.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

V roku 2000 mala Tiphany Adamsová len 17 rokov, keď sa jej v jeden deň úplne zmenil život. Výlet s partiou autom vyústil do katastrofy. „Posledné, čo si pamätám bolo, že som si zapla v aute bezpečnostný pás, zapla som si ho však cez rameno“, spomína Tiphany.

A práve to jej pravdepodobne zachránilo život. Bezpečnostný pás by jej vraj odrezal hlavu od tela, ak by bola správne pripútaná. Počas cesty do nich narazil opitý vodič a havária vyzerala hrôzostrašne. Celá posádka bola pôvodne vyhlásená za mŕtvu, 17-ročné dievča však prežilo ako jediné. Napriek tomu upadla do kómy na tri týždne.

Here is one of the very few pictures I have one month before getting paralyzed by a drunk driver as some say it is a tragedy to me a mere transformation. I have had some struggles in my past but none compare to what is was like having to learn how to live a life with a #spinalcordinjury. I don't express the struggle as often only because I don't want you to pity me. I will be brutally honest and say I had to learn everything all over again. I had to figure out how to get dressed & put my limp legs into jeans. I had to learn how to use the restroom all over again. I had to learn to love & accept my body in ways I never thought possible! I didn't know how I would ever face society again let alone my peers. ✔ I had to maneuver my way through life like I never thought possible. To use a wheelchair is nothing compared to what you have to experience internally dealing with new life adjustments & circumstances after a spinal cord injury. Remember the what doesnt kill makes you stronger! I am Available to assist you with coaching after trauma or fitness coaching & training! Tiphanyadams.ta@gmail.com #TiphanyAdams #lifecoach #alcoholawareness #EDUCATOR #diversitycoach #trainer #Purpose #transformationtuesday

A post shared by Tiphany Adams (@tiphanyadams) on

Bohužiaľ, od tohto momentu zostala na invalidnom vozíku. „Musela som nájsť zdravé spôsoby, ako zvládnuť túto nehodu“, vysvetľuje Tiphany. Preto začala s fitness tréningom. To slúžilo nielen jej fyzickému zdraviu, ale aj duševnému. Pomohol jej riadiť pocity správnym smerom: „Bolo to moje oslobodenie.“

Where there's a wheel there's a way #TreadTalk @fitness_in_motion Wheels: @volcanicwheel

A post shared by Tiphany Adams (@tiphanyadams) on

Okrem fitness tréningu vykonávala aj jogu, pilates a iné tanečné pohyby. „Mnohí ľudia predpokladali, že nehoda zmení moje plány. Ale stala sa takým impulzom, ktorý ma doslova priviedol k môjmu osudu“, povedala Tiphany.

Po nehode študovala vývojovú psychológiu pre deti a odučila prvé hodiny na základných školách. Stala sa tiež fitness trénerkou. Nevzdala sa však ani svojho prvého sna o herectve a modelingu.

Tiphany získala úlohu v seriáli „Push Girls“, ktorý sa vysiela od roku 2012. Je o štyroch ženách, ktoré sú paralyzované kvôli chorobe alebo nehodám. V popredí sú vždy ich denné výzvy. Napísala aj knihu o svojich skúsenostiach, verejne hovorila o alkohole a jeho nebezpečenstvách a je stále veľmi aktívna.

Follow your soul it knows the way. #Tiphanyadams

A post shared by Tiphany Adams (@tiphanyadams) on

„Cítim sa odhodlane robiť tieto projekty. Dúfam, že moje skúsenosti pomôžu vyliečiť srdcia iných ľudí. Vždy hľadám spôsoby, ako zdieľať svoj príbeh, inšpirovať ostatných a šíriť posolstvo začlenenia.“

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 28. augusta 2017Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...