Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ilustrácie tejto ženy ukazujú, ako môže vyzerať život matky s 2-ročným batoľaťom

Bxksosyagvv png__880.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Kara Western je matka na materskej dovolenke, ktorá má 2-ročná batoľa. Aby sa necítila niekedy tak osamelo, rozhodla sa kresliť. 

„Status matky mení život ženy od základov. Môže to byť ťažké, únavné, potešujúce, krásne, náročné, desivé a tisíce ďalších vecí, ktoré môže len rodič skutočne pochopiť. Práve tieto zážitky, ktoré menia môj život ma inšpirovali k tomu, aby som kreslila svoj každodenný život matky, ktorá je doma s dieťaťom. Či už sú to domáce práce alebo vzrušujúce momenty Jamesa, môjho dieťaťa, prvé kroky, chcem dať na papier, aby som si mohla lepšie vychutnať tieto prechodné chvíle, ktoré sú často prehliadané.“

Happy Mother's Day! So wonderful to be celebrating this year with all the lovely parents who have recently joined this page! — I thought I would take this opportunity to share that I have illustrated my first book, VIDA DE MÃE with @benvira publishing in Brazil! The book includes a collection of remastered drawings seen on this page as well as new, never before seen drawings on motherhood! It has been so heartwarming putting this together, it brought a tear to my eye as I was flipping through all the images I did for this book. So many memories of motherhood with James ♥️!! — It is available in Portuguese and you can find it on Amazon.com.br or in Brazilian bookstores! — Hope everyone is having a wonderful weekend together with their families!

A post shared by Kara Western (@karacandraw) on

„Matka, ktorá je sama doma s dieťaťom sa môže cítiť neuveriteľne osamelá. Preto si myslím, že tým, že môžem kresliť jednoduché momenty života, môžem sa spojiť s inými matkami a pomôcť im cítiť sa menej osamelo. Týmto spôsobom sa tiež cítim aj ja menej osamotená.“

Pozrite si niekoľko jej ilustrácií vo fotogalérii.

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 25. apríla 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: