Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Je Youtuberka Patra Bene naozaj len obyčajné dievča? Jej Youtube kanál ti prezradí viac

Kto je Patra Bene?
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

Patra Bene o sebe vraví, že je len obyčajné dievča. Na svojom blogu a youtube kanáli prezrádza, prečo je to tak. Prečo sa necíti ako hviezda?

Kto je Patra Bene?

Patra Bene je mladá sympatická Youtuberka. Volá sa Patrícia a jej prezývka je len odvodená od jej mena. Nikdy nesnívala o tom, že raz bude slávnou Youtuberkou, a že bude točiť videá. Prišlo to spontánne a zrazu začali videá pribúdať.

Patra sa však Youtubom neživí a berie to ako hobby. Začínala s fotografovaním, ktorému sa venuje dodnes. Sama o sebe vraví, že je len obyčajné dievča a necíti sa ako hviezda. Nemá ani konkrétne ciele. Jednoducho chce točiť videá, aby stále bavila svojich fanúšikov.

Patra Bene na Youtube

Patrícia začala natáčať videá úplne spontánne. Teraz je to už viac ako dva roky, čo sa tomu venuje. Tvrdí však, že ju to neživí a má to ako hobby. Najradšej zo všetkých natáča sketche. Vraj preto, že sú krátke, vtipné a hlavne zo života. Jej vášňou je tiež fotografovanie, strihanie a samotný proces, počas ktorého sa rodí nové video.

Na svojom Youtube kanáli má viac ako 54-tisíc odberateľov. Svojich fanúšikov tu volá „Parťáci“ a uvádza: „Ak sa ti moja tvorba páči, podpor ma palcom hore a odberom, budem ti veľmi vďačná:) Ak si už odberateľom, tak sa automaticky stávaš Parťákom a tak ťa vítam do našej rodiny! :P“

Patra Bene na Instagrame

Patra sa považuje za veľkého negativistu. V každej veci vidí ako prvé niečo negatívne. Preto túži po tom, aby bola stále šťastnejšia a veselšia. O tom, že sa jej to darí, svedčia aj fotografie na Instagrame, ktoré môžeš vidieť na jej profile. Život si užíva, to najlepšie zdokumentuje a teší svojich fanúšikov super videami a fotkami.

Rob čo ťa baví ?✨

A post shared by Patrícia ?? (@patrabene) on

Patra Bene a Facebook

Na Facebook pridáva Patra tiež rôzne príspevky. Nájdeš ju tu pod menom Parťáci – Patra Bene. Na tejto sociálnej sieti má viac ako 3-tisíc followerov. Prevažne sem postuje svoju novú tvorbu v podobe videí, na ktoré sa jej fanúšikova vždy tešia.

Patra Bene blog

Blog a Youtube využíva Patrícia najviac. Nájdeš tu všetko o nej, o jej živote, o jej názoroch. Sama vždy rada prezradí napríklad divné veci o sebe, odpovedá na otázky svojich fanúšikov a samozrejme, vždy je sama sebou. Na jej blogu môžeš nájsť naozaj všetko od receptov a obrázkov, cez módu, fotenie, až po videá, príbehy a jej merch.

Divné veci, ktoré o sebe Patra prezradila:

  • začala s fotografovaním, kedy bola známa pod menom patra bene photography 
  • je strašný negativista
  • je veľmi hanblivá 
  • vraví, že stále je čo zlepšovať a je len obyčajné dievča
  • strach zo strachu
  • klaustrofóbiu a radšej ide po schodoch ako výťahom
  • jej jedinou inšpiráciou bola YouTuberka Moni

Zaujímavosti o Patra Bene

Vek  23 rokov
Škola SŠ s maturitou
Má rada pandy
Nemá rada pavúky, pomaranče
Obľúbení zahraniční youtuberi Eva a Alisha

 

Čo povieš na túto mladú šikovnú Youtuberku ty? 🙂

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. augusta 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies