Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lekári jej odporúčali operáciu. No ona začala cvičiť a všetci ostali šokovaní jej premenou.

11ad038e92d8e8f37c81d16e0ba41ae0.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Operácia ju odradila a tak sa rozhodla pre rázny krok. A takto vyzerá teraz!

Kaitlyn Smith z Portlandu (Oregon, USA) sa necítila pohodlne vo svojej vlastnej koži. Na výšku 1,67 m mladá žena vážila 187 kg. Doteraz nechcela urobiť nič pre svoje zdravie. Lekári jej radili, aby si urýchlene nechala zmenšiť žalúdok chirurgicky.

Po zlých skúsenostiach s veľmi nezdvorilým chirurgom mala ale Kaitlyn inú túžbu. Vyhľadala osobného trénera, ktorý jej pomáhal nadobudnúť opäť svoju pôvodnú váhu. Stále má prísnu diétu a predpísaný tvrdý fitness program.

Mladá žena vážila neuveriteľných 187 kilogramov.

„Nebolo to jednoduché,“ hovorí Kaitlyn. „Najhoršie na tom bola duševná časť. Bola som zvyknutá sa uzavrieť sama do seba a dokonca ma niekto veľmi urazil. Z týchto negatívnych myšlienok som musela odísť. „Jej premena je dokumentovaná na rôznych mediálnych kanáloch a rýchlo sa z nej stala malá celebrita s 55,000 followermi, ktorí jej fandia a podporujú ju. Ani nehody v telocvični ju nikdy nezastavili.

Pri tvrdých tréningoch sa občas objavila aj malá nehoda, ktorá jej však nezabránila pokračovať.

Program pracuje fenomenálne: Iba za 15 mesiacov klesla jej váha až na neuveriteľných 94 kg!

Avšak, cvičenie zanechalo na jej tele veľa prebytočnej kože. Táto visiaca koža vyzerala nielen nevzhľadne, ale tiež prinášala infekcie, podráždenie pokožky, bolesť a nepríjemný zápach. Teraz Kaitlyn musela ísť pod nôž, ale nemala peniaze na potrebné operácie. Preto začala získavať finančné prostriedky na internete.

Ale potom sa stalo niečo nečakané. Ako si chirurg Dr. Michael Salzhauer prečítal, v akej situácii sa nachádza, ponúkol jej operáciu úplne zadarmo .

Vďaka operácii sa Kaitlyn zbavila prebytočnej visiacej kože.

One year ago today I went under for my first skin removal. I was so scared but so ready. I had worked so hard and lost 208 pounds in 15 months but was still left in my old shell! Insurance denied paying for it even though it was found medically necessary! I knew God was going to make a way! My town, family, and coach came together and we started raising money! Well people magazine contacted me and wanted to share my story in which Dr. Miami seen my story and offered to all surgeries for FREE! I had to travel to Miami and stay for two weeks at a time. My first surgery was scary, rough, but the first time I seen myself I cried! I couldn't believe it! The skin was gone, I could see my feet, my new belly button, and everything! I had 15-20 pounds removed just in the first surgery! Dr Miami is amazing, and his staff! Thank you all for you constant support and helping me get through the surgeries! ❤️ #Drmiami #myjourney #Godisgood #blessed #Miami #beautyispower #beautywarriors #weightloss #excessskinremoval #excessskinremovalsurgery @therealdrmiami @drmiamiland

A photo posted by Kaitlyn Smith (@xo_kaitttt) on

Kaitlyn bola veľmi šťastná, že sa jej to podarilo dotiahnuť až tak ďaleko.

V priebehu ôsmich mesiacov sa na bruchu a zadku po niekoľkých operáciách efektívne odstránila koža. Taktiež aj na hrudníku a chrbte. Celkom 15 kg kože odrezali Kaitlyn z tela. Nakoniec sa cíti pohodlne vo svojom tele. „Už nie som depresívny teenager. Som rada, že sa môžem usmievať a milovať seba a svoj život“. Nakoniec to môžete na nej vidieť aj sami. Svieti a vyzerá veľmi šťastne. Fascinujúce, čo môže všetko priniesť železná vôľa a vytrvalosť.

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 25. augusta 2016Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: