Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Len pre silné žalúdky! Pozri si, čo sa stalo žene, ktorá si do tváre napichala kuchynský olej, lebo jej lekári odmietli urobiť ďalšiu plastiku!

plastika-olej

Toto je šialené! Kórejčanka, ktorá bola závislá na silikónových injekciách, si do tváre napichala kuchynský olej, pretože lekári jej už nechceli urobiť ďalšiu plastickú operáciu.

Keďže ju lekári odmietli v jej závislosti podporovať a nevykonali zákrok, ktorý od nich požadovala, vzala svoju “krásu” do vlastných rúk.

Najskôr si kúpila silikón na čiernom trhu a celú fľašku si injekčne aplikovala do tváre a potom sa rozhodla pristúpiť k vážne chorému kroku!

 

Horizon33_2013-10-22_15-37-44
Ani tebe sa nechce veriť, že je to tá istá žena ako na fotke hore?

 

Žena si vpichla do tváre kuchynský olej, ktorý z nej urobil takéto monštrum!

Po tom, čo jej príbeh odvysielala kórejská televízia, sa vyzbierali peniaze na operácie, ktoré by opravili to, čo pokazila.

 

Horizon33_2013-10-22_15-37-27
Z prirodzene peknej modelky sa stalo monštrum…

 

Plastiková maniačka odvtedy podstúpila už 10 operácii a lekári jej z odstránili 60 gramov oleja a silikónu z tváre a až 200 gramov z krku!

 

 

Pozri si fotogalériu nevydarených plastických operácií TU

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 22. októbra 2013Zdroj mirror.co.uk, youtube.com, video: youtube.com
K téme

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...