Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Miliardár ponúka svojim zamestnancom útočisko pred hroziacim hurikánom na vlastnom ostrove

Miliardar.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.littlethings.com

Príroda sa dokáže predviesť naozaj v plnej sile. Niekedy proti nej človek nezmôže nič. Vtedy mu ostáva len doslova ujsť a nájsť si bezpečné miesto na prežitie. 

Iba prednedávnom zažili silný hurikán s názvom Harvey Američania. Niektorí sa z neho ešte stále spamätávajú. Ľudia na Karibiku sa tiež pripravujú na najhoršie. Hrozí totiž, že toto miesto zasiahne silný hurikán Irma. Veľkú hrozbu predstavuje pre Karibik a potenciálne aj pre Floridu a časti východného pobrežia.

Richard branson 3 850x853.jpg

Jedným z ostrovov v priamej ceste k hurikánu Irma je ostrov Necker, súkromný ostrov vlastnený britským miliardárom Richardom Bransonom. Na Twitteri Richard poznamenal, že pred hurikánom sa nechystá ujsť, pretože na ostrove sa má kde schovať.

Richard branson 4 850x635.jpg

Hoci je Richard Branson miliardár, je tiež známym filantropom. A veľmi rád sa stará o ľudí, ktorí pre neho pracujú. Preto ich pozval do svojej vínnej pivnice na ostrove, kde našli útočisko pred hurikánom. „Na ostrove Necker sme postavili naozaj silné budovy, ktoré by mali byť schopné zvládnuť extrémne počasie veľmi dobre“.

Richard branson 5 850x689.jpg

Richard pozval svoj tím do svojho domu, aby tam čakali na hurikán. Strávili noc pred búrkou v dobrej nálade, hrali hry, aby nemysleli na to, čo by mohlo prísť. Povedal, že všetci boli „pokojní a spokojní.“ Ako hurikán Irma zosilnel, všetci vyčkávali vo vínnej pivnici. S úsmevom na perách poznamenal: „Keď sa to celé skončí a hurikán ustúpi, v pivnici zrejme nezostane veľa vína“. 

Richard branson 6 850x638.jpg

 

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. septembra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies