Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladá modelka zverejnila fotku svojho zadku a toto nám ňou chce odkázať

Befunky collage 39.jpg
www.instagram.com

Britská modelka Charli Howard odhodila zábrany a zavesila na Instagram fotku svojho pozadia s celulitídou. A k fotke pridala silný odkaz.

Britka, ktorá žije v New Yorku, sa rozhodla ukázať svetu, že nie je nič zlé na tom, že má žena krivky a celulitídu. Charli, ktorá sa venuje cvičeniu, všade, kam môže, chodí pešo, drepuje a behá. Napriek tomu však má tak, ako milióny iných žien, na zadku celulitídu.

They say do something each day that scares you, so re-posting this is mine for the day. Despite the fact I speed walk everywhere, squat, run and occasionally do @pure_barre, I'm still left with cellulite. I went to an all-girls' boarding school and really used to envy the girls in my class who seemingly had none, and whose bodies looked, to me, nothing less than perfect. Whenever I opened magazines, the models and celebrities I saw didn't have cellulite either – and if they did, they were shamed in the tabloids because of it, or knocked off their perch by nasty journalists who probably have it themselves. (Note: fuck you.) As a result, I felt like my cellulite was shameful, or an oddity. It wasn't until I got older and saw other women's bodies that I realised HOW BLOODY NATURAL IT IS. ✔️ It's nothing to be ashamed of. Your boyfriend isn't gonna care if you have it, and if he does, dump him for his mate. ?? Just kidding (or am I?). Don't get me wrong – my cellulite isn't my favourite part of my body, nor is it something I shout from the rooftops about. But I know it doesn't make me any less ugly, or is something I need to feel embarrassed about. ✖️ So don't let it make you feel that way, either! In the words of my old pal Kendrick Lamar, "Show me something natural like ass with some stretch marks" ????????????? #iamallwoman @allwomanproject @heatherhazzan

A post shared by Charli Howard (@charlihoward) on

Modelka priznáva, že aj ona dávnejšie trpela a závidela dievčatám ich dokonalé postavy bez strií či celulitídy. Sebavedomie jej nedodávali ani fotky modeliek a známych osobností v časopisoch.

Today ??? (I look a bit like a sausage)

A post shared by Charli Howard (@charlihoward) on

Bulvárne články o tom, ako boli niektoré slávne osobnosti odfotené na pláži a na zadku mali celulitídu, spôsobili, že sa Charlie začala za svoju celulitídu hanbiť.

Keď však dospela, všimla si, že aj ostatné bežné ženy majú na zadočku a stehnách pomarančovú kožu, uvedomila si, že je to celkom normálne a prirodzené.

I like my little curl ?

A post shared by Charli Howard (@charlihoward) on

Charli, ktorá pracuje ako plus size modelka, vie veľmi dobre, aké kruté môžu byť štandardy krásy, keďže nemohla robiť „normálnu“ modelku kvôli tomu, že sa nezmestila do veľkosti 6.

Podľa nás má Charli skvelú figúru a má prečo byť na seba hrdá :-)

 

 

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 20. apríla 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...