Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

To musí byť najsmradľavejší dom na svete! Táto žena sa delí o strechu nad hlavou s 50 skunkami!

skunk-zena-doma

Toto zviera, ktoré je známe svojim nepríjemným zápachom, by chcel mať doma asi málokto. Napriek tomu sú na svete ľudia, ktorí sa do smradľavých chlpáčov zamilovali a dokonca sa rozhodli chovať ich doma!

55-ročná Deborah má vo svojom dome až 50 takýchto “voňavých” domácich miláčikov a zriadila aj centrum pre domestifikáciu skunkov. Centrum sa, samozrejme, nachádza priamo u nej doma a ak si myslíš, že to tam vyzerá ako v útulku, vyvedieme ťa z omylu. Deborah totiž necháva všetkých smraďochov voľne sa pohybovať po dome a navyše môžu spať v jej posteli! Milovníčka skunkov však musí vstávať už o pol piatej ráno, aby im mohla vyčistiť a nakŕmiť ich ešte predtým, ako pôjde do práce.

 

skunk-festival-zena-chova
Niektorí si svojich miláčikov na festival priviezli v kočíku

Podľa jej slov sú však smradľavé zvieratká veľmi milujúcimi a prítulnými spoločníkmi. Zdá sa, že milovníkov skunkov je v Amerike viac, a tak sa všetci stretli na festivale, na ktorom vzdali poctu svojim milovaným maznáčikom…

 

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 7. októbra 2013Zdroj Barcroft TV, youtube.com, video: youtube.com
K téme , ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...