Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Muž sa nestrihal 10 rokov. Po premene sa žena pri pohľade naňho až rozplakala.

Muz 1.jpg
www.youtube.com

Niekedy stačí obyčajný účes a naraz je z vás úplne nový človek. A presne to je prípad aj tohto muža. 

Keď počujete slovo “hippie”, máte pravdepodobne veľmi zreteľný obraz v mysli. Predstavíte si niekoho s dlhými vlasmi, ktoré si nestrihal niekoľko rokov a oblečenie, ktoré je trochu zastaralé, či roztrhané. Ale zameriavame sa skôr na vzhľad človeka, než na tom, odkiaľ pochádza. Väčšinou sú to mierumilovní, láskaví ľudia s dlhými vlasmi.

Jedným z nich je aj Ed, ktorý preferoval hippie-štýl. Nestrihal si svoje vlasy 10 rokov a nosil väčinou “potrhané” oblečenie.

https://www.youtube.com/watch?v=6zsq_WowCUA
www.youtube.com

Boli časy, kedy Ed pracoval a staral sa o seba. Jeho žene Marci tieto dni veľmi chýbali. Chcela späť svojho štýlového muža. Vďaka televízii “Today” podstúpil premenu a do štúdia prišiel nový muž. V priamom prenose mohli všetci vidieť ako sa Ed zmenil. Ale snáď najviac sa tešila jeho manželka. Keď totiž Ed vstúpil, objala ho a neubránila sa slzám.

https://www.youtube.com/watch?v=6zsq_WowCUA
www.youtube.com

Profesionálny stylista z neho spravil opäť štýlového muža. Jeho premena prekvapila nielen manželku, aj celé okolie. Pretože predstavte si, že po 10 rokoch sa z vlasáča stane takýto nový človek.

Sledujte jeho premenu!

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 17. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...