Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Na Zem sa rúti asteroid, ktorý vyhladí ľudstvo! Dožijeme sa konca sveta!?

asteroid zem

Vedci určili 16. marec 2880 ako deň, kedy by mala byť planéta Zem zničená po zrážke s asteroidom.

Na Zem sa rúti obrovský asteroid, ktorý by mal pod dopade na modrú planétu úplne vyhubiť ľudstvo. Nie, nehovoríme o žiadnom pripravovanom remaku hollywoodského filmu Armagedon, ale o najnovšom zistení amerických vedcov.

Astronómovia v Tennesse predpovedajú, že koniec sveta by mal nastať 16. marca v roku 2880 a jediným šťastím pre nás je, že sa toho určite nedožijeme.

Jeden koniec sveta sme už prežili – určite si spomínaš na obavy spojené s dátumom 21. 12. 20112 – no stretnutie s asteroidom už ľudstvo pravdepodobne nerozdýcha.

Ak sa teda americkí astronómovia nemýlia, ľudstvo bude žiť ešte najmenej 866 rokov. Vedci však premýšľajú o tom, ako obrovský asteroid zastaviť, no zatiaľ sú zúfalí. No možno sa v budúcnosti narodí nejaký hrdina podobný postave Harryho Stampera, ktorého hral Bruce Willis v Armagedone, a ušetrí ľudstvo pred skazou…

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 18. augusta 2014Zdroj dailymail.com, Ilustračná: freedigitalphotos.com
K téme

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...