Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Toto je brutálne nechutné! Žena trpela obrovskými bolesťami hlavy po tom, čo si dala implantovať vlasy z MŔTVOLY aj s nepríjemným prekvapením!

Brazil Beauty Boom
In this Feb. 5, 2013 photo, a customer looks at her reflection as she gets her haircut at a beauty salon in Sao Paulo, Brazil. L'Oreal's tests have revealed that half of all Brazilian women smell their own hair at least once a day. The dedication to texture and scent also makes Brazil a prime testing ground for new products, said Blaise Didillon, head of research and innovation for L'Oreal Brazil. (AP Photo/Andre Penner)

Spoločne s novou hrivou boli žene implantované aj larvy červov, ktoré sa jej dostali do hlavy.

Irene Myangoh, asistentka advokátskej kancelárie z Nairobi v Keni, si dala vlasy predĺžiť a zahustiť v kaderníckom salóne.

Po dvoch týždňoch ju však začali trápiť obrovské bolesti hlavy, a tak začala užívať lieky. Tie jej však nepomohli, preto sa lekár pozrel na jej pokožku hlavy.

Jeho pozornému oku neuniklo, že Irene má v hlave nepríjemných návštevníkov – červy, ktorí sa živia ľudským mäsom!

Tí sa jej do hlavy dostali z vlasov, ktoré pravdepodobne pochádzali z mŕtvoly! Manažérka salónu sa k celej veci vyjadrila: “Som šokovaná, je to po prvý raz, čo sa nám niečo také stalo. Viac sa dozviem od dodávateľa.”

 

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 2. novembra 2013Zdroj dailymail.co.uk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., Ilustračné: SITA/AP
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...