Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľné! Pozrite sa, čo podávajú deťom na obed v tejto francúzskej škole.

Bez nazvu 38.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

V každej krajine sú iné zvyky, iné tradície a iný ľudský prístup. Takto to vyzerá na jednej francúzskej škole počas obedov.

Školský obed je najdôležitejšou súčasťou každého dňa u detí. A teraz nehovoríme o tom, čo si deti prinesú z domu. Žiadne konzervy, polotovary, či iné nezdravé jedlá. Týmto deťom vo Francúzsku je podávané 5-chodové menu každý deň. Ľudia, ktorí varia v tejto škole nie sú len robotníci, oni sú skutoční milovníci remesla, čiže varenia.

A to sa odzrkadľuje na zdravých jedlách, ktoré podávajú deťom. Niektorí študenti hovoria, že im viac chutí v škole ako doma. Technológie a bezpečné postupy sú prijaté s cieľom zabezpečiť jedlo s najvyššou kvalitou a hygienou. Rodičia týchto detí platia len zlomok ceny, zatiaľ čo vláda zaplatí zvyšok. Tieto 5-chodové obedy sa pohybujú od 2-5 dolárov za jedlo.

Takto vyzerá celá príprava obedov!

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 24. marca 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: