Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľné zážitky hráčov Pokémon Go: Odhalený vrah aj nájdená mŕtvola

India Pokemon Go
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA/AP

Prvýkrát sa táto aplikácia objavila začiatkom júla tohto roka a „chytila“ celé národy, prinajmenšom ich smartfóny. Hra sa stala tak populárnou, že je prehlásená za najsťahovanejšiu aplikáciu na Androidy. Vyzerá to tak, že heslo „Netflix and chill“ sa zmenilo na „Pokémon Go and chill“.

Podľa mnohých aplikácia nabáda k pohybu, k sociálnemu kontaktu, ale na druhej strane viedla už k mnohým zvláštnym incidentom. Od opustených pokémonov na cintorínoch až k nehodám.

V Kalifornii hrali spolubývajúci Pokémon Go, keď si všimli podozrivo vyzerajúceho muža, ktorý sa nenápadne približoval k žene s tromi deťmi. Ostali pokojní, no zrazu v ňom spoznali hľadaného vraha. Muž je teraz vo väzbe.

Tínedžerka Shayla Wiggens vďaka spustenej GPS a hre Pokémon Go objavila mŕtve telo. Aplikácia ju naviedla do lesa, kde okrem pokémona našla toho viac – telo. Pitva neodhalila príčinu smrti a nie je známa ani totožnosť obete.

Skupina tínedžerov používala aplikáciu a možnosť Lure Module na to, aby nalákali hráčov na nejaké miesto, kým im oni vykradnú domy.

Traja tínedžeri čelia obvineniam z krádeží.

Jeden hráč Pokémon Go si všimol, že na cintoríne za jeho domov je každý jeden náhrobok označený ako Pokéstop.

Pokémonoví fanatici chytajú pokémonov dokonca na pohreboch, či keď ich v aute zastavia policajti.

Koľko plusov a koľko mínusov má táto najsťahovanejšia aplikácia a do akých extrémov až hráči zájdu?

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. augusta 2016Zdroj www.the-line-up.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...