Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Otec vytvára cez photoshop bláznivé a nebezpečné zábery svojej malej dcérky

Photoshop.jpg
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Milujúci otecko sa rozhodol využiť photoshop a vytvára svojej dcérke zaujímavé zábery. Ak by boli však skutočné, nejednému z nás by zaručene stúpol adrenalín.

Dizajnér a otec Stephen Crowley fotí svoju dcérku Hannah a fotografie upravuje vo photoshope. Jeho presvedčivá práca môže niekoho na prvý pohľad ľahko oklamať. Vyzerajú totiž ako skutočné.

30km/h winds, prime weather for first trip to the beach. A thoroughly enjoyable 4 minutes. ??

A post shared by Stephen Crowley (@steecrowley) on

18-mesačná Hannah je veselé dievčatko. Bola jej však diagnostikovaná vzácna porucha imunity a strávila šesť mesiacov v nemocnici. Musela podstúpiť chemoterapiu a nakoniec transplantáciu kostnej drene od anonymného darcu.

Našťastie, jej zdravotný stav sa zlepšil. Crowley hovorí, že je veľmi zábavná, vždy s úsmevom na tvári, a má veľký zmysel pre humor. “Pretože sme prišli o toľko bežných vecí v jej prvom roku, robíme veľa fotiek”, hovorí Crowley.

Hip hip hooray

A post shared by Stephen Crowley (@steecrowley) on

Crowley myslel, že by bolo zábavné robiť zábery upravené photoshopom a rôzne zaujímavé situácie, kde nehrozí žiadne skutočné nebezpečenstvo.

Neeeeeeeeeerd

A post shared by Stephen Crowley (@steecrowley) on

Vzhľadom k tomu, že si začal získavať pozornosť na internete dúfa, že sa týmto spôsobom zvýši povedomie o darcovstve kostnej drene. Z 27 miliónov darcov na celom svete boli totiž pre Hannah vhodní iba traja. Pozrite si upravené zábery otecka, ktoré sú hitom internetu.

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 6. apríla 2017Zdroj mashable.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...