Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otec vytvára cez photoshop bláznivé a nebezpečné zábery svojej malej dcérky

Photoshop.jpg
www.instagram.com

Milujúci otecko sa rozhodol využiť photoshop a vytvára svojej dcérke zaujímavé zábery. Ak by boli však skutočné, nejednému z nás by zaručene stúpol adrenalín.

Dizajnér a otec Stephen Crowley fotí svoju dcérku Hannah a fotografie upravuje vo photoshope. Jeho presvedčivá práca môže niekoho na prvý pohľad ľahko oklamať. Vyzerajú totiž ako skutočné.

30km/h winds, prime weather for first trip to the beach. A thoroughly enjoyable 4 minutes. ??

A post shared by Stephen Crowley (@steecrowley) on

18-mesačná Hannah je veselé dievčatko. Bola jej však diagnostikovaná vzácna porucha imunity a strávila šesť mesiacov v nemocnici. Musela podstúpiť chemoterapiu a nakoniec transplantáciu kostnej drene od anonymného darcu.

Našťastie, jej zdravotný stav sa zlepšil. Crowley hovorí, že je veľmi zábavná, vždy s úsmevom na tvári, a má veľký zmysel pre humor. „Pretože sme prišli o toľko bežných vecí v jej prvom roku, robíme veľa fotiek“, hovorí Crowley.

Hip hip hooray

A post shared by Stephen Crowley (@steecrowley) on

Crowley myslel, že by bolo zábavné robiť zábery upravené photoshopom a rôzne zaujímavé situácie, kde nehrozí žiadne skutočné nebezpečenstvo.

Neeeeeeeeeerd

A post shared by Stephen Crowley (@steecrowley) on

Vzhľadom k tomu, že si začal získavať pozornosť na internete dúfa, že sa týmto spôsobom zvýši povedomie o darcovstve kostnej drene. Z 27 miliónov darcov na celom svete boli totiž pre Hannah vhodní iba traja. Pozrite si upravené zábery otecka, ktoré sú hitom internetu.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 6. apríla 2017Zdroj mashable.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...