Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pasažieri naklonili vlak, aby pomohli zaseknutému mužovi!

slide_360676_4037788_free
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu

Mužovi sa pri nastupovaní do vlaku zasekla noha v medzere medzi vagónom a nástupišťom.

AUSTRÁLIA 6. augusta – Nemenovanému mužovi, ktorému sa pri nastupovaní do vlaku na predmestí austrálskeho Perthu zasekla noha v medzere medzi vagónom a nástupišťom, pomohli ostatní pasažieri tak, že naklonili celú súpravu.

BuUdbE_IgAAbKlm.jpg large

Muža so zaseknutou nohou si ako prvý všimol iný pasažier, ktorý okamžite upozornil staničný personál.

Bez názvu

Jeho členovia následne dali rušňovodičovi pokyn, aby zostal stáť, a požiadali pasažierov, aby sa všetci premiestnili na jednu stranu vagóna. Táto stratégia ale nepomohla, a preto všetci pasažieri vystúpili a celú súpravu mierne naklonili, čím sa medzera medzi vagónom a nástupišťom zväčšila a muž dokázal zaseknutú nohu uvoľniť. Pasažier neutrpel žiadne zranenia. „Vďaka rýchlemu rozhodnutiu sme dokázali zabrániť hrozivej nehode. Toho muža zachránila ľudská sila,“ uviedol hovorca dopravnej spoločnosti Transperth David Hynes.

Informácie pochádzajú z webstránky www.huffingtonpost.co.uk.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor veronikaDátum 6. augusta 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, www.huffingtonpost.co.uk

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies