Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prestala sa holiť, nenosí podprsenku a nepoužíva dezodoranty. Čo na ňu poviete?

Horizon33_2017 1 4_9 17 46.jpg
www.youtube.com

Mladá blogerka Alysa Brautigam žije na Havaji a vybrala si tak trochu alternatívny spôsob života. Prestala sa depilovať, nepoužíva antiperspiranty ani deodoranty a konzumuje len RAW stravu. 

Alysa bola dva roky vegánkou a postupne sa rozhodla prejsť na RAW stravu. Svoj spôsob života dokumentuje vo videách na YouTube a jej kanál sa teší úspechu a vysokej sledovanosti. Ak sa pýtate, prečo sa mladá baba rozhodne vyskúšať život bez deodorantu, odpoveď nájdete v jej spôsobe života. Alysa totiž verí, že spôsob, akým sa stravuje, spôsobuje, že jej pot menej zapácha.

"You need to eat meat in order to gain muscle" Yeah, ok. Tell that to my rapidly growing delts and biceps. ?? #POWEREDBYPLANTS #earthday ?

A photo posted by ALYSE ☀️ raw-alignment.com (@rawalignment) on

Alyson, ktorá okrem toho, že sa zdravo stravuje, aj veľa cvičí, tvrdí, že sa tak, ako všetci pri cvičení potí. Po tom, čo prešla na RAW stravu, však jej pot už vôbec nezapácha, a tak nepotrebuje používať deodoranty ani antiperspiranty.

No a prečo sa prestala holiť? Vraj vždy, keď mala oholené podpazušie a spotila sa, podpazušie jej začervenalo a svrbelo ju to a necítila sa pohodlne. A keď sa prestala holiť, podráždenie zmizlo. Nohy si však holiť neprestala, pretože jej nebolo pohodlné mať na nich chlpy. Takže je to vlastne len o osobnom pohodlí.

Okrem toho prestala nosiť mejkap, lakovať si nechty a nosiť podprsenky. A to všetko len preto, že chcela skúsiť niečo nové a zistiť, ako sa bude cítiť.

Alyson si v živote ide svojou cestou a je spokojná ?

Just uploaded a new "What I Eat" videoooo! ? Everything I eat is fresh, raw, living food.☀️✨ Eating this way allows me to feel & function optimally in every aspect of life. ?????? I want to share the endless benefits with you! ☺️? Will you eat #FULLYRAW with me this week? (Monday-Friday) • Fill your kitchen with an abundance of fresh fruits n' veggies. ?? • Take a look at my Raw Vegan Pinterest board for recipe ideas (Just search raw alignment on Pinterest). ?? • Join the Raw Alignment Community on Facebook to ensure that you have an amazing support system throughout the week. ??? ⭐️You are worthy of feeling amazing. ⭐️You are worthy of living in abundance. ⭐️You are worthy of making your dreams come true. ⭐️You are worthy of being the BEST version of YOU.

A photo posted by ALYSE ☀️ raw-alignment.com (@rawalignment) on

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 4. januára 2017Zdroj brobible.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...