Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Tento psík sa cítil taký opustený, že ušiel z dvora, aby mohol objať svojho najlepšieho kamoša

Dog escapes yard hugs best friend messy audi thailand 2 5967222e1d2c8__700.jpg

Zoznámte sa s labradorom menom Messy, ktorý je stelesnením skutočného priateľa. A to nielen pre svojho majiteľa, ale aj pre tak trochu osamelého psíka menom Audi.

Audi žije na druhej strane ulice, na ktorej býva Messy. No a keď je majiteľ psíka v práci, psík zostáva niekoľko hodín sám každý deň a to sa mu nepáči a vyvoláva to v ňom takzvanú úzkosť z odlúčenia. A to je práve chvíľa, keď na scénu nastupuje Messy.

Dog escapes yard hugs best friend messy audi thailand 5 5967223462d80__700.jpg
www.facebook.com

“Keď sa Audi cíti osamelo a zavíja, vždy poviem Messymu, aby ho išiel pozrieť a porozprával sa s ním,” povedala majiteľka Messyho. “Môj pes teda ide za Audi, občas zašteká, a tým ho akoby upokojil a Audi stíchne,” dodala.

Dog escapes yard hugs best friend messy audi thailand 4 596722326ec6f__700.jpg
www.facebook.com

Nedávno mal Audi šancu poďakovať Messymu za jeho priateľstvo a ukázať mu, ako veľa preňho znamená. Husky ušiel z domu, keď jeho majiteľ zle zavrel bránku, a išiel pozdraviť kamoša Messyho.

Dog escapes yard hugs best friend messy audi thailand 3 596722309ade0__700.jpg
www.facebook.com

“Rozbehol sa k môjmu psovi a normálne sa objali,” povedala Messyho panička, ktorá tento moment aj odfotila. Fotka sa stala virálnou a ukazuje nám, aká čistá a úprimná môže byť zvieracia láska.

 

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 14. júla 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...