Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Reklama so silným príbehom, ktorá chytila za srdce už milióny ľudí po celom svete

Foto 1.jpg
www.youtube.com

Veľa reklám, ktoré môžeme vidieť každú chvíľu v televízií, je otravných a väčšinou vždy ich zvykneme prepnúť. Je len málo reklám, ktoré si dobrovoľne pozrieme až do konca. A táto je určite jednou z nich.

Pokiaľ ide o vzťahy, na vzdialenosti vôbec nezáleží. “Postaráme sa o vás, nech ste kdekoľvek”, tak znie myšlienka reklamy od Samsungu, ktorú videlo neskutočné množstvo ľudí na celom svete. Zaujala takmer každého a za srdce chytí aj vás.

Reklama.jpg
www.youtube.com

Toto video zobrazuje príbeh o tom, ako sa mladý zamestnanec Samsungu neohrozene vyberá nerovnomerným terénom k zákazníčke v odľahlej kopcovitej oblasti, ktorej sa pokazil televízor. Keď sa konečne dostal k nej, zostal prekvapený, pretože bola nevidiaca. Nerozhádzalo ho to a svoju prácu urobil na 100%. Televízor opravil a v tom žena zavolala deti. Veľa detí.

Zena 1.jpg
www.youtube.com

Aj tie boli nevidiace. Veľmi sa všetci tešili, že televízor je opravený. A to z toho dôvodu, že mohli počuť dievčatko v jednej šou, ktoré patrí medzi nich. Čiže tiež bolo nevidiace a spievalo v jednom televíznom programe. Zamestnanec bol veľmi dojatý, keď videl ich neskutočnú radosť.

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. júla 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...