Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Rodina zosnulej Ivety Bartošovej vraj na jej pohreb nepríde! Údajne tam nebude ani jej syn Artur!

HUDBA: TB s Ivetou Bratošovou
Èeská speváèka Iveta Bartošová na tlaèovej besede pred pripravovaným slovenským turné. Bratislava, 15. august 2008. Foto: SITA/Peter Maïar

Na pohrebe zosnulej českej speváčky Ivety Bartošovej sa údajne nezúčastní nikto z jej rodiny. Informoval o tom denník Nový Čas, ktorému to prezradil nemenovaný zdroj.

„Mama, súrodenci a Artur na poslednú rozlúčku s Ivetou neprídu. Rovnako sa vyjadril aj pán Štaidl,“ povedal spomínaný zdroj. Podľa neoficiálnych informácií by sa mala posledná rozlúčka s Bartošovou konať v pondelok 12. mája v pražskom krematóriu.

Ešte pred niekoľkými dňami pritom jej manžel Josef Rychtář rozmýšľal o veľkom pohrebe v Říčanoch, na ktorom sa mali zúčastniť aj médiá.

Proti tomu bol však zvyšok Bartošovej rodiny – syn Artur, matka Svatava a súrodenci Ivana a Lumír. Tí požadovali skromný pohreb vo Frenštáte pod Radhoštěm, kde interpretka vyrastala.

Rychtář napokon ustúpil ich prianiu a rozhodol sa zorganizovať iba súkromný pohreb. Dôvod, pre ktorý by sa speváčkina rodina nemala na ňom zúčastniť, však anonymný zdroj Novému Času neuviedol.

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 12. mája 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, SITA/AP

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...