Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Škrekľavé monštrum z Freiburgu, ktoré zachránilo životy ľudí

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
realparanormalexperiences.com

Skupinu baníkov, ktorá bola na ceste do bane, zastavila desivá bytosť. Odmietla ich pustiť dnu do bane a tým ich zachránila ich životy.

Bol 10. september roku 1978, keď sa 21 baníkov vydalo do ich každodennej roboty v nemeckej bani vo Freiburgu.

Prišli v skoré ráno a vydali sa ku vchodu do bane. Tam sa však pred nimi zjavilo desivé čierne monštrum s obrovskými krídlami na chrbte.

www.vice.com

Keď sa k tejto príšere priblížili, tak roztiahla svoje krídla a vydala hrôzostrašný zvuk – ako keby kričalo 50 ľudí naraz. Pre niektorých to tiež znelo ako škrípajúce brzdy vlaku na koľajniciach.

Vydesení baníci sa rozhodli do bane nevstupovať, no potrebovali zarábať a nechceli stratiť svoju prácu, tak sa rozhodli pracovať na rôznych veciach vonku v okolí bane.

Čoskoro sa zvnútra bane ozvala hlasná explózia. Tým, že vreštiaca a desivá bytosť odmietla pustiť baníkov dnu, im zachránila životy.

Napriek záhadnej záchrane 21 baníkov ich po polroku pracovalo v bani už len 6. Dvaja muži, ktorí sa zaprisahali, že o ich príhode a bytosti, ktorá im zachránila životy, povedia celému svetu, sa stratili. Zmizli zo dňa na deň, ako keby sa po nich zľahla zem.

themothman.wikia.com

Ostatných 13 baníkov začalo trpieť psychickými problémami a neboli schopný už viesť normálny život.

Škrekľavé monštrum z Freiburgu by mohlo byť takzvaným Mothman-om – spojením muža a mole. Miesto, na ktorom sa zjaví Mothman, postihne veľká katastrofa.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies