Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Smutná správa! Adela Banášová zažíva asi najťažšie chvíle v živote…

BRATISLAVA: Svetový Deò bezpeèného internetu
Moderátorka Adela Banášová poèas podujatia pri príležitosti svetového Dòa bezpeèného internetu. Premiéra nových èastí rozprávky OVCE.sk aj s audiokomentárom pre slabozrakých a nevidiacich. Bratislava, 5. február 2013. Foto: SITA/Diana Èernáková

Asi najznámejšia slovenská moderátorka Adela Banášová (32) v týchto dňoch zažíva obrovský smútok. Hoci mala so svojim partnerom Petrom Modrovským prežívať najkrajšie obdobie v živote ženy, zasiahla ju tvrdá rana. Z tehotenstva, ktoré tajila pred verejnosťou, sa dlho netešila! Osud jej totiž neprial a Adela o dieťatko prišla.

Informoval o tom denník Nový Čas, ktorému Adela prezradila: “Stalo sa. Je to moja súkromná vec, ale ide sa ďalej. Vidím to pozitívne, nie som jediná na svete.” Smutná Adela si teraz praje len pokoj a všetkých prosí, aby sa jej na smutnú udalosť nepýtali. Po rodine však túži naďalej, a tak sa statočná moderátorka nevzdáva nádeje.

Adela a Peter Modrovský si prešli aj rozchodom:

 

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 20. septembra 2013Zdroj Nový Čas, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP, video: youtube.com

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...