Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúce rozhodnutie: Peter Sagan a jeho manželka Katka sa rozišli!

Sagan.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Slovenský cyklista Peter Sagan šokoval nielen Slovensko, ale aj celý svet správou, ktorá sa objavila včera na jeho Facebooku.

Úspešný slovenský cyklista Peter Sagan a jeho krásna a sympatická manželka Katka včera šokovali doslova celý svet. Peter totiž na svojom oficiálnom profile na Facebooku napísal, že jeho a Katkine cesty sa definitívne rozchádzajú. Rovnakú správu mala zverejniť neskôr aj jeho manželka Katka.

Sagan2.jpg

Peter píše, že po dlhom rozhovore s Katkou dospeli k záveru, že ako pár by mali skončiť. Obaja sa zhodli, že zostanú dobrými priateľmi a každý si pôjde svojou cestou.

„Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme si fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marlona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých rokov v mojej profesionálnej kariére a je úžasnou matkou. Necítime k sebe nič zlé, pôjdeme však svojou vlastnou cestou so vzájomným rešpektom.“

Today, we had our second, hard, mountain stage at the @letourdefrance and our plan, like yesterday, was for all of us to work for Rafal Majka. I attacked early and went on the break to ensure again the full points at the intermediate sprint. My lead in the points classification has increased but we still have ten more stages where anything can happen, so we need to fight every day. (Photos @bettiniphoto) @boracookingsystems @hansgrohe @iamspecialized @Sportful @ride100percent Dnes to bola na Tour druhá náročná horská etapa a naše plány boli podobné ako včera – opäť sme všetci pracovali pre Rafala. Zaútočil som veľmi skoro a vyrazil som do úniku, aby som si zabezpečil plnú porciu bodov na rýchlostnej prémii. Môj náskok v bodovacej súťaži opäť stúpol ale stále máme do konca 10 etáp a stať sa môže hocičo, takže potrebujeme ísť naplno každý deň.

A post shared by Peter Sagan (@petosagan) on

Týmto rozhodnutím šokovali veľa fanúšikov. Viacerí si to nechcú pripustiť, pretože si myslia, že Peter a Katka tvoria skvelý pár. Niektorí však majú podozrenie, že to nie je pravda, pretože Peter svoje príspevky vždy píše aj v anglickom aj v slovenskom jazyku a tento bol iba v anglickom. Tiež im je divné, že by takúto smutnú správu zverejňoval práve počas prebiehajúcej Tour de France.

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 19. júla 2018Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama:

Odporúčame