Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Spoločný projekt Goga a Rytmusa! Aký máš názor?

Gogorytm.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:

Gogo už niekoľko dní avizoval na svojich Instastories a sociálnych sieťach, že pracuje na zaujímavom sociálnom experimente spoločne s raperom Rytmusom. Ľudia reagovali rôzne už pri zverejnení tejto spolupráce a obaja čakajú, ako sa to ďalej vyvinie.

Na veľmi známom Danielovom kanáli zverejnili video, ktoré slúži ako veľký pokus na zistenie názoru nášho národa.

Do tohto projektu vstúpili dve rozdielne osobnosti, možno aj s odlišnými názormi, ale so spoločnou myšlienkou.

Čoskoro @gogomantv #Projekt #MilujemPondelky

A post shared by @rytmusking on

Celý experiment má slúžiť dobrej veci, samozrejme, ak to hlasujúci ľudia dovolia.

O čom to vlastne celé je? „Tento projekt nie je o mne ani o Rytmusovi. Tento projekt je o nás všetkých. O tom, aký je #NášNázor na tých, ktorí napriek inej farbe pleti žijú slušne a chcú od nás šancu na život bez predsudkov a hejtovania. TY ROZHODNEŠ, či daruješ auto, ktoré sme kúpili, Rómovi alebo auto necháš rozbiť. Stiahni si zdarma appku NAS NAZOR, zahlasuj a rozhodni o tom akí v skutočnosti sme,“ takto celý projekt opísal Danko pod svojím videom.

Milujem ľudí, čo si spravia názor bez toho aby vedeli čo je vôbec obsahom projektu. Vidíte, že sme v osade a automaticky napíšete "unfollow toto podporovať nebudem. ⛔️ Teraz som sa presvedčil, že máš IQ húpacieho koníka keď sa spájaš s touto zberbou". Ste normálni? ? Neprestane má prekvapovať koľko xenofóbov medzi nami žije a to sa netýka len reakcii na Rómsku menšinu. Táto rodina nás pohostila u seba doma, urobili s nami rozhovor a boli vo všetkom maximálne ústretoví. Ja ako "whiteboy" som sa necítil nevítaný. Som naozaj zvedavý, či aspoň to video s vami pohne. Budete mať možnosť vyjadriť svoje stanovisko potom. Všetko sa čoskoro odštartuje…. 18:00 sledujte YouTube. ??#NášNázor

A post shared by Daniel Štrauch (@gogomantv) on

Pozri si, ako táto dvojica vyberala vhodnú rodinu, za ktorú rozhodnete vy všetci!

Padne, alebo ho dostane slušná rómska rodina? Rozhodujete vy ?? VIDEO JE ONLINE! ? #NÁŠNÁZOR

A post shared by Daniel Štrauch (@gogomantv) on

Hlasovaním rozhodneš, čo sa stane s autom a či ho necháš spadnúť z 20 metrovej výšky!

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 31. augusta 2017Zdroj www.youtube.com, NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama:

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies