Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Strašidelné halloweenske horory, ktoré sa skutočne stali 1. časť

Tailights from car with open trunk in forest
www.thinkstockphotos.com

Shirley Lynette Ledford

31. októbra 1979 sa šestnásťročná Shirley Ledfordová vracala domov z oslavy na predmestí Los Angeles, keď sa jej dvaja muži v dodávke ponúkli, že ju môžu odviezť. Nasledujúce ráno bežec objavil znetvorené telo v posteli z brečtanu na trávniku pred jedným z domov. Vyzeralo to, že ide o šokujúci náhodný násilný čin, ale menej ako o mesiac, polícia dostala tip od bývalého väzňa. Tak sa dostali na stopu Roya Norrisa a Lawrencea Bittakera, elektrikára a mechanika, ktorí žili a pracovali v Los Angeles. Netrvalo dlho a vyšetrovatelia objavili stovky fotiek mladých dievčat, krvavé pracovné nástroje a mrazivé kazety, na ktorých boli zaznamenané ženy kričiace a prosiace o milosť. Polícia zadržala túto dvojicu mužov, sériovo vraždiaci tím, ktorý v posledných mesiacoch uniesol, mučil a zabil najmenej päť dospievajúcich dievčat. Ale skutočné barbarstvo tohto mučiaceho dua vyšlo najavo, až keď Roy Norris vydal kompletné spovede o ich vraždách. Obzvlášť strašidelný bol popis toho, čo sa stalo po tom, ako muži donútili úbohú Shirley vliezť do dodávky v ten tragický halloweensky večer. Bittaker šoféroval a keď sa im podarilo dostať dievča do auta, Norris jej ponúkol drogy, ktoré odmietla. Potom sa muži za volantom vymenili a Bittaker odišiel do zadnej časti dodávky. Počas nasledujúcich dvoch hodín počul šoférujúci Norris výkriky…neustále výkriky zo zadnej časti. Počas toho ako brázdili s dodávkou rušné ulice Mesta anjelov, Bittaker bil Shirley päsťami, zlomil jej lakte kladivom a uväznil ju pomocou kliešťov. Všetko toto utrpenie si zaznamenávali na magnetofón. Nakoniec Norris uškrtil Shirley vešiakom a potom dvojica vyhodila mŕtve telo na náhodný trávnik pred domom. Bittaker pravdepodobne túžil po publicite a chcel vidieť reakciu novín na jeho čin. Bittaker dostal trest smrti a Norris štyridsaťpäť rokov za mrežami.

Tailights from car with open trunk in forest
www.thinkstockphotos.com

Taylor Van Diest

31. októbra 2011 opustila pekná mladá zombíčka svoj dom v Armstronge v Britskej Kolumbii a tešila sa na zábavu. Pod maskou zombie bola osemnásťročná študentka Taylor Van Diest a plánovala stretnúť sa s priateľom, aby spolu išli zvoniť po domoch a vypytovať si cukríky. Ich stretnutie sa nikdy nekonalo, hoci pred smrťou priateľovi poslala textovú správu o tom, že si myslí, že ju niekto sleduje. To bolo poslednýkrát, čo o nej niekto počul. O niekoľko hodín bola Taylor nájdená vedľa železničnej trate. Jej hlava bola celá krvavá a na krku mala modriny. Taylor zomrela v nemocnici. Brutálna vražda otriasla komunitou malého mesta. Polícia rýchlo chytila muža menom Matthew Foerster. Ten sa po dvoch hodinách vypočúvania so slzami v očiach priznal. Presné detaily útoku nie sú známe, a to dokonca ani po súdnom pojednávaní, a Foerster tvrdil, že len chcel mať s dievčaťom pohlavný styk. Povedal, že ju sledoval do osamelej mestskej časti, kde ju potom napadol. Taylor sa bránila, takže ju chytil za krk a tlačil na zem. Časť činu, kedy malo dôjsť k úderu do hlavy ostáva nejasný. Buď ju Foerster bil po hlave baterkou alebo kovovou trubkou. Potom ju nechal v špine a utiekol do Ontária, kam ho polícia sledovala. Foerster bol odsúdený za vraždu prvého stupňa a bol odsúdený na trest smrti.

Detail shot of railway tracks

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 19. mája 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...