Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Svadobnú fotku poznačil nečakaný návštevník. Ako by ste si to vysvetlili?

Duch na svadbe.jpg
imgur.com
reklama:
reklama:

Mladomanželská fotografia býva milou spomienkou na svadbu. Kým na nej neobjavíte  niečo strašidelné

Svadba je radostná udalosť. Láska a nádej sa nesie celým obradom a každá fotografia nám pripomína jedinečné okamihy s našou životnou láskou.

Sympatický párik si tiež vychutnal svoj veľký deň. Na fotke vyzerajú naozaj šťastne a spokojne. Niet sa čomu čudovať, že túto  ilustráciu spečatenia vzťahu si nevesta zvolila ako profilovú fotku na Facebooku. Pozitívny dojem z fotky však pokazil jej kamarát, ktorý v komentári upozornil čerstvých mladomanželov na niečo strašidelné…

http://imgur.com/iBWWBYU
imgur.comFoto: imgur.com

V pozadí obrázka je totiž vidieť niečiu tvár. Je to duch? Prízrak? Niečo celkom iné?! Hoci prípadov ako tento je čoraz viac, v kontraste s rozžiarenými tvárami mladomanželov vyvoláva tajomná tvár ducha naozajstné zimomriavky.

Našťastie, ostatné fotky zo svadby vraj boli bez prízrakov. Snáď tento duch v pozadí nie je žiadnou výstrahou pred manželským zväzkom.

http://imgur.com/iBWWBYU
imgur.comFoto: imgur.com

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 19. júna 2017Zdroj wedding-ghost.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...