Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Táto mladá žena má čudnú závislosť! Pozri, čo všetko zhromažďuje vo svojom byte!

Kreslenú ružovú postavičku Hello Kitty si obľúbila aj 29-ročná žena, ktorá je na tejto roztomilej mačičke doslova závislá. 

Ľudia zbierajú od známok, cez obrazy či najrôznejšie suveníry, ktoré si doniesli z dovoleniek, takmer všetko. Dôkazom toho je aj mladá žena, ktorá je pre svoju vášeň a lásku k Hello Kitty ochotná obetovať takmer celý svoj majetok.

Horizon33_2014-6-13_14-52-49

Takáto posadnutosť by bola na mieste u malých dievčat, ktoré navštevujú materskú škôlku, no nie u takmer 30-ročnej ženy. Natasha Goldsworth je iná a vymyká sa z priemeru.

Horizon33_2014-6-13_15-2-24

Je vášnivou zberateľkou všetkého, čo nejakým spôsobom súvisí s Hellou Kitty. Okrem ikonických plyšákov nájdeš u nej doma aj poháre, šálky, uteráky či umelý riad s podobizňou ružovej mačičky.

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor turkotovaveronikaDátum 14. júna 2014Zdroj youtube.com,© NAJKY.sk, iDen Media s.r.o, youtube.com, video: youtube.com

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...