Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Tento Američan musí pavúky poriadne nenávidieť, keď kvôli jednému z nich podpálil svoj dom! Pozri sa, ako k tomu došlo!

pavuk

Tento Američan musí pavúky poriadne nenávidieť, keď kvôli jednému z nich podpálil svoj dom! Pozri sa, ako k tomu došlo!

Američan si všimol, ako mu po stene lezie táto osemnohá potvorka, a tak dostal “geniálny” nápad – rozhodol sa zabiť pavúka upálením zaživa.

Zobral teda zapaľovač a farbu v spreji a pustil sa do vraždenia, ktoré sa však neskončilo práve najlepšie. Muž totiž nechtiac odbočil od prvotného zámeru zapáliť len pavúka a nejakým spôsobom zapálil aj stenu a oheň sa začal šíriť celým domom.

Zavolal teda hasičov, ktorým sa priznal, že má v dome aj nejakú tú muníciu a zopár zbraní, a tak museli hasiť dom z bezpečnej vzdialenosti. To, samozrejme, trvalo dlhšie, a tak si akčný zabijak pavúkov poriadne “zarobil”.

Dom mal totiž iba v prenájme a na jeho opravu bude potrebovať 40-tisíc dolárov, plus ďalších 20-tisíc ho bude stáť nábytok a zariadenie. Nuž, možno nabudúce chlapík pavúka rovno zastrelí, aby neriskoval vznik ďalšieho požiaru…

https://www.youtube.com/watch?v=yk4FeqvEUj4

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 17. júla 2014Zdroj youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...