Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento úžasný husky baví ľudí vtipnými vianočnými fotografiami

Husky.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Určite uznáte, že husky je nádherná rasa psa. Pozrite sa na tieto vianočné fotografie, ktorými roztomilý husky baví celý internet. 

Jasmine je hrdá majiteľka tohto krásneho huskyho. Dala mu meno Anuko. Jasmine ho dostala v časoch, kedy bola na dne a nevedela, čo ďalej. Dokonca premýšľala aj nad samovraždou. Anuko jej zmenil celý život od základov a opäť si ho vďaka nemu užíva naplno.

When you’re raw fed and your human offers you a baked treat. ?

A post shared by Anuko (@huskyanuko) on

Ako môžete vidieť na fotografiách, Anuko nemá najmenší problém pózovať aj v rôznych kostýmoch. To všetko preto, že sám vie, že bude za to odmenený veľkou láskou a pozornosťou zo strany svojej skvelej majiteľky.

Smile nunu ?

A post shared by Anuko (@huskyanuko) on

Ľudia si huskyho veľmi zamilovali a na internete veselo komentujú a lajkujú jeho fotografie. Jasmine mu založila dokonca aj profil na Instagrame, kde sama pridáva jeho perfektné momentky.

SNNNNOOOOWWW!

A post shared by Anuko (@huskyanuko) on

Jasmine tvrí, že aj naprieku tomu, že má Anuko na tvári zarmútený výraz, je to veľmi milý pes. Je vždy uvoľnený a rád sa zabáva aj s ostatnými psami. To spôsobuje bohužiaľ niekedy problémy, pretože nie všetky psy sa chcú s ním hrať, a tak prichádza k potýčke. Našťastie, nestáva sa to často.

Spring ?

A post shared by Anuko (@huskyanuko) on

Jasmine mu dala meno Anuko z toho dôvodu, že jeho matka sa volala Anuska. Chcela, aby mali podobné mená a aby vyznelo viac mužsky. Anuko bol preto pre ňu tá správna voľba.

Birthday smiles all around ??

A post shared by Anuko (@huskyanuko) on

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 17. decembra 2017Zdroj wxw.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama:

Odporúčame