Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Tínedžerky si odmietli upratať izbu, a tak ich mama vymyslela takýto kreatívny trest

Befunky collage 12.jpg
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Na tom, že si deti a hlavne tínedžeri nechcú upratovať svoju izbu, nie je nič nezvyčajné a výnimočné. Niektorí rodičia s nimi pravidelne bojujú a chcú ich naučiť čistote, iní rodičia to s nimi vzdali. Táto mama sa svoje deti rozhodla kruto potrestať.

Pre niekoho môže byť tento spôsob potrestania detí za bordel v izbe príliš krutý, pre iných zase vydarený a originálny. Alice Velasquez bola už unavená z večne rozhádzaných izieb svojich potomkov, a tak urobila rázny krok.

https://www.youtube.com/watch?v=JFaX1MzHCiE
www.youtube.com

Všetky rozhádzané veci svojich detí dala do igelitových vriec na odpadky a keď deti prišli domov, našli vo svojich izbách takúto kopu vriec.

https://www.youtube.com/watch?v=JFaX1MzHCiE
www.youtube.com

Matka im povedala, že im veci vráti pod jednou podmienkou – za každé jedno z nich budú musieť zaplatiť 25 dolárov. Drsné, nie? Deti si asi začnú rýchlo hľadať brigádu. Alebo obmäkčia mamu sľubmi o tom, že si už budú upratovať.

https://youtu.be/JFaX1MzHCiE
youtu.be

No a neporiadni tínedžeri budú mať čo robiť aj keď sa im podarí dostať sa k svojim veciam. Ich mama im totiž do vriec nahádzala všetko tak, ako našla. A tak sa zmiešali čisté veci so špinavými, voňavé s nie práve najvoňavejšími. Na dvere ich izieb dala odkaz, v ktorom im povedala, že si môžu vrecia od nej odkúpiť, ak budú mať záujem a 25 dolárov na jedno vrece.

Deti samozrejme neboli takýmto riešením nadšené a začali hundrať na svoju mamu, ako im niečo také mohla urobiť. Nuž, nabudúce si asi rozmyslia, či si nechajú v izbách neporiadok, čo myslíte?

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. januára 2017Zdroj boredomtherapy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...