Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

To, ako sa líči táto blogerka, by jej mohli závidieť aj profíci! Čím je iná?

vizaz tit
Foto: www.youtube.com

Jordan Bone sa venuje vizáži na svojom kanále na YouTube už nejaký ten čas a viacerí ľudia jej začali písať k videám nepríjemné komentáre. Rozhodla sa, že na ne zareaguje a urobila tak prostretníctvom emotívneho videa.

Jordan pridáva na svoj kanál videotutoriály, v ktorých radí, ako sa majú baby líčiť. A viaceré baby, ktoré si jej videá pozreli, jej do komentárov písali necitlivé otázky: “Čo to má s rukami?” alebo “Prečo drží ten štetec tak divne?”

25-ročná sympaťáčka z Norfolku preto natočila video, ktoré to vysvetľuje. Ako informoval denník Daily Mail, Jordan zostala po tom, čo prežila autonehodu, pripútaná k invalidnému vozíku. Čiastočne jej ochrnuli aj ruky a dlane nedokáže vôbec roztvoriť.

Nehodu prežila ako 15-ročná a počas nej si zlomila krk. Spočiatku nedokázala vôbec používať ruky, no nevzdávala sa a bojovala sama so sebou. Postupne sa skúšala sama obliekať, česať aj líčiť, no nebolo to vôbec jednoduché.

Nejedenkrát skončil jej pokus namaľovať sa plačom a neraz skončila s riasenkou po celej tvári. Všetko však chce cvik a Jordan sa podarilo prekonať samu seba a to, že sa dokáže dnes takto úžasne nalíčiť, je pre ňu veľký úspech.

Jej úspech ju povzbudil a pomohol jej dostať sa z depresie, ktorou dlho po nehode trpela. Veľkou oporou je pre ňu aj jej snúbenec a zaujímavosťou je, že Jordan padla do oka aj hviezdičke Kylie Jenner.

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. augusta 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...