Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To je brutálny hyenizmus! Paul Walker nemá pokoj ani po smrti – niekto má fotky jeho zhoreného tela a ponúka ich médiám! Nechutné!

Obit Paul Walker
Sheriff's deputies work near the wreckage of a Porsche that crashed into a light pole on Hercules Street near Kelly Johnson Parkway in Valencia, Calif., on Saturday, Nov. 30, 2013. A publicist for actor Paul Walker says the star of the "Fast & Furious" movie series died in the crash north of Los Angeles. He was 40. Ame Van Iden says Walker died Saturday afternoon. No further details were released. (AP Photo/The Santa Clarita Valley Signal, Dan Watson)
reklama:
reklama:

Nehorázne, akí dokážu byť ľudia necitliví! Dôkazom je otrasný hyenizmus zo strany človeka, ktorý bol na mieste nehody, pri ktorej zahynul Paul Walker a jeho spoločník Roger Rodas.

Namiesto toho, aby volal pomoc, odfotil zhorené mŕtvé telá a teraz ich ponúka na predaj médiám! „Nemôžete si nechať ujsť pohľad na mŕtve telá vo farbe!“ S týmito slovami táto ľudská hyena fotky predáva.

 

Paul Walker

 

Fotky boli ponúknuté napríklad magazínu Globe, ktorý fotky odmietol odkúpiť a zverejniť. Prezradil však, že na fotkách je interiér auta a dve telá. Paul Walker bol vraj padnutný dozadu s roztiahnutými rukami a nemal žiadne oblečenie.

Po tragickej autonehode, počas ktorej Paul Walker a Rodas narazili do dvoch stromov a stĺpu, trvalo istý čas, kým sa na miesto dostali hasiči, ale aj záchranné zložky či pohrebná služba.

 

Obit Paul Walker

 

Zvedavým svedkom sa preto naskytol smutný pohľad na spálené mŕtve telá ležiace vedľa Porsche.

Hasiči zakryli telá hneď, ako prišli na miesto tragédie, no nestihli zabrániť tomu, aby si chcel niekto takto otrasne zarobiť!

 

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 19. decembra 2013Zdroj perezhilton.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
reklama:
reklama:
reklama:

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies