Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Toto je extrém! Mexická tínedžerka si pichala mäsožravú drogu “krokodíl” do intímnych partií!

ZDRAVOTNÍCTVO: Striekaèka
ILUSTRAÈNÁ SNÍMKA Striekaèka, Injekèná striekaèka, drogové závislosti a Centrum pre lieèbu drogových závislostí. Z Centra pre lieèbu drogových závislostí si ludia môžu deòne vzia tri striekaèky bez povinnosti meni za použité kusy. Bratislava, 28. december 2007. Foto: SITA/Michal Burza

Tínedžerku závislú na droge “krokodíl” odviezli do nemocnice jej priatelia, ktorým sa sťažovala na bolesť v genitáliách a tvrdila, že “tam dole zhnila”.

Dievčina, bohužiaľ, nebola ďaleko od pravdy – vďaka užívaniu drogy, ktorú si kúpila na ulici, prišla za dva mesiace o celé pohlavie.

Tínedžerka je teraz v starostlivosti lekárov a okrem liečenia závislosti ju čakajú aj plastické operácie – ale len v prípade, že sa lekárom podarí úplne vyliečiť napadnuté tkanivo.

Užívatelia mimoriadne nebezpečnej drogy “krokodíl”, ktorá sa používa ako lacná náhrada heroínu, majú rovnaké a brutálne nechutné príznaky – opakovane sa im v miestach aplikácie tvoria otrasné mokvajúce rany a vredy!

 

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 13. decembra 2013Zdroj mirror.co.uk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., Ilustračné: SITA/AP
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...