Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Týchto 5 celebrít má za asistentov najlepších kamarátov!

tit
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu

Aké plynie ponaučenie z nasledujúcej krátkej fotogalérie? Keď máš vo svojom okolí niekoho, kto javí nejaké známky talentu, mimoriadnych schopností alebo je mimoriadne krásny, drž sa ho ako kliešť! :-D

Úspešní ľudia zo sveta šoubiznisu často urobia zo svojich najlepších priateľov svojich asistentov a tým im zabezpečia v pohode prácičku a zaujímavý život.

Môže sa stať, že sa kamarát stane nosičom kabátov, zháňačom drog alebo ľahkých žien, ale čo by ľudia neurobili za peniaze však?

Lady Gaga a jej asistentka Jennifer O’Neill boli spolubývajúce ešte predtým, ako bola Gaga slávna. O pár rokov neskôr Jennifer zažalovala Gagu za nezaplatenie mzdy.

Lady Gaga

Miley Cyrus a Cheyne Thomas sa stretli pred rokmi a Miley ho donútila, aby sa vzdal práce v Starbucks a začal pracovať pre ňu.

19dd4f1-38307-a2-558x900-fit

Rihanna a jej kamarátka/asis­tentka Mellisa Forde sa poznajú od štrnástich a chodili spolu do školy.

0d014fe-38306-a1-558x900-fit

Beyoncé má kamošku Angie Beyince nielen ako asistentku – Angie jej tiež pomáha pri písaní pesničiek.

Beyonce

Lindsay Lohan a Gavin Doyle sa priatelia a poznajú od roku 2011.

93416de-38314-a9-558x900-fit.png

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 27. apríla 2014Zdroj internet, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., instagram, twitter, SITA/AP

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies